ALFA ROMEO – modely a statistiky z registru
V registru je 23 244 vozidel značky ALFA ROMEO. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| 156 | 4 429 | 1997–2004 | 2,3 | 28,9 % |
| 33 | 3 240 | 1983–1995 | 1,1 | 0,3 % |
| 146 | 1 824 | 1995–2000 | 1,6 | 15,9 % |
| 147 | 1 459 | 2000–2008 | 3,1 | 51,5 % |
| 145 | 1 384 | 1994–2000 | 1,7 | 23 % |
| 164 | 1 269 | 1988–1997 | 1,2 | 1,3 % |
| 75 | 817 | 1985–1991 | 1,1 | 0,4 % |
| 166 | 684 | 1998–2002 | 2,2 | 30 % |
| 155 | 652 | 1992–1997 | 1,4 | 5,7 % |
| 159 1.9 JTD 16V 150 SPORTWAGON | 570 | 2006–2009 | 3,5 | 69,1 % |
| STELVIO | 424 | 2017–2025 | 2,5 | 36,3 % |
| 156 1.9 JTD SPORTWAGON | 362 | 2001–2005 | 3,2 | 66,8 % |
| GIULIETTA | 353 | 1981–2011 | 1,3 | 15,6 % |
| 90 | 272 | 1984–1987 | 1,0 | 0 % |
| 147 1.6 TS 120CV | 268 | 2001–2006 | 3,2 | 48,5 % |
| 159 SPORTWAGON | 267 | 2006–2010 | 3,9 | 97 % |
| GIULIA | 266 | 2016–2021 | 2,9 | 38,3 % |
| GTV | 246 | 1996–2000 | 2,4 | 31,7 % |
| GT 1.9 JTD 16V | 230 | 2004–2005 | 2,5 | 37,4 % |
| 147 1.6 TS 103CV | 222 | 2001–2004 | 2,8 | 50,4 % |
| 159 2.4 JTD 20V 200 SPORTWAGON | 196 | 2006–2008 | 4,0 | 75,5 % |
| GIULIETTA 1.4 T 120 | 195 | 2010–2012 | 3,1 | 6,7 % |
| GT 1.9 JTD 16V 150CV | 192 | 2005–2008 | 2,8 | 36,5 % |
| 147 1.6 TS 105CV | 186 | 2005–2009 | 3,6 | 46,8 % |
| 156 1.9 JTD 16V 140CV SPORTWAG | 175 | 2003–2004 | 3,0 | 76 % |
| 156 1.9 JTD | 173 | 2000–2004 | 3,2 | 53,8 % |
| 147 1.9 JTD | 170 | 2001–2003 | 3,4 | 70 % |
| 147 1.9 JTD 115CV | 159 | 2003–2005 | 3,2 | 83,6 % |
| 159 1.9 JTD 16V | 141 | 2005–2007 | 3,2 | 61,7 % |
| 166 2.4 JTD | 134 | 1999–2003 | 2,9 | 42,5 % |
| 156 2.4 JTD SPORTWAGON | 130 | 2002–2003 | 3,3 | 47,7 % |
| 147 1.9 JTD 16V 150CV | 130 | 2005–2007 | 3,5 | 70,8 % |
| 156 2.4 JTD 20V SPORTWAGON | 126 | 2004–2005 | 3,2 | 69,8 % |
| 159 | 120 | 2006–2008 | 3,7 | 97,5 % |
| 147 1.9 JTD 16V 140CV | 103 | 2003–2004 | 3,3 | 66 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.