BMW 318 – statistika z registru
V registru je evidováno 3 196 vozidel modelu BMW 318 z let 1975–2001, včetně vyřazených.
3 196vozidel celkem
1975–2001roky výroby
2,2průměr vlastníků
23,5 %podíl dovoz
8,9 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2001 | 54 | 3,6 | 3 | 55,6 % | 14,8 % |
| 2000 | 124 | 3,4 | 3 | 57,3 % | 13 % |
| 1999 | 233 | 3,0 | 2 | 41,2 % | 14,2 % |
| 1998 | 417 | 3,1 | 2 | 33,6 % | 16,1 % |
| 1997 | 359 | 2,6 | 2 | 29,8 % | 10,3 % |
| 1996 | 424 | 2,2 | 1 | 27,1 % | 10,9 % |
| 1995 | 317 | 2,2 | 1 | 30 % | 7,9 % |
| 1994 | 120 | 2,0 | 1 | 29,2 % | 9,2 % |
| 1993 | 67 | 2,7 | 2 | 34,3 % | 6 % |
| 1992 | 56 | 2,5 | 2 | 32,1 % | 16,1 % |
| 1991 | 45 | 2,3 | 2 | 31,1 % | 4,4 % |
| 1990 | 46 | 2,2 | 1,5 | 13 % | 2,2 % |
| 1989 | 34 | 1,5 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1988 | 35 | 1,4 | 1 | 0 % | 8,6 % |
| 1987 | 74 | 1,3 | 1 | 1,4 % | 1,4 % |
| 1986 | 123 | 1,3 | 1 | 0 % | 2,4 % |
| 1985 | 177 | 1,3 | 1 | 0 % | 2,3 % |
| 1984 | 38 | 1,2 | 1 | 0 % | 5,3 % |
| 1982 | 23 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,4 % |
| 1981 | 69 | 1,2 | 1 | 1,5 % | 2,9 % |
| 1980 | 80 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,3 % |
| 1979 | 66 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1978 | 75 | 1,1 | 1 | 0 % | 4 % |
| 1977 | 69 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1976 | 47 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1975 | 24 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.