BMW 318 I – statistika z registru
V registru je evidováno 6 027 vozidel modelu BMW 318 I z let 1977–2011, včetně vyřazených.
6 027vozidel celkem
1977–2011roky výroby
2,3průměr vlastníků
25,6 %podíl dovoz
14,4 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 28 | 3,3 | 3 | 57,1 % | 64,3 % |
| 2010 | 41 | 3,2 | 3 | 73,2 % | 51,2 % |
| 2009 | 154 | 1,9 | 1 | 29,9 % | 18,8 % |
| 2008 | 120 | 3,9 | 3 | 65 % | 51,7 % |
| 2007 | 174 | 4,3 | 4 | 52,9 % | 58,1 % |
| 2006 | 181 | 4,7 | 4 | 71,3 % | 50,3 % |
| 2005 | 67 | 3,8 | 3 | 85,1 % | 31,3 % |
| 2004 | 77 | 3,9 | 4 | 93,5 % | 16,9 % |
| 2003 | 117 | 3,9 | 3 | 83,8 % | 23,1 % |
| 2002 | 156 | 4,2 | 4 | 76,3 % | 27,6 % |
| 2001 | 118 | 3,6 | 3 | 75,4 % | 17,8 % |
| 2000 | 175 | 4,0 | 4 | 69,7 % | 13,7 % |
| 1999 | 162 | 4,2 | 4 | 66,1 % | 17,9 % |
| 1998 | 184 | 4,4 | 4 | 56 % | 16,9 % |
| 1997 | 116 | 3,5 | 3 | 52,6 % | 8,6 % |
| 1996 | 146 | 3,0 | 2 | 36,3 % | 11,6 % |
| 1995 | 166 | 2,6 | 1 | 29,5 % | 9,6 % |
| 1994 | 200 | 2,5 | 1 | 20 % | 13,5 % |
| 1993 | 307 | 1,7 | 1 | 15,6 % | 13,4 % |
| 1992 | 526 | 1,6 | 1 | 10,1 % | 15,8 % |
| 1991 | 467 | 1,4 | 1 | 11,8 % | 12,2 % |
| 1990 | 186 | 1,5 | 1 | 5,4 % | 9,7 % |
| 1989 | 162 | 1,5 | 1 | 4,3 % | 5,6 % |
| 1988 | 334 | 1,4 | 1 | 0,9 % | 1,2 % |
| 1987 | 379 | 1,2 | 1 | 0,5 % | 2,6 % |
| 1986 | 427 | 1,3 | 1 | 0,2 % | 4,2 % |
| 1985 | 624 | 1,2 | 1 | 0,2 % | 2,7 % |
| 1984 | 99 | 1,1 | 1 | 2 % | 5,1 % |
| 1983 | 20 | 1,8 | 1 | 0 % | 5 % |
| 1982 | 29 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,5 % |
| 1981 | 41 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,4 % |
| 1980 | 24 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1977 | 20 | 1,4 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.