BSS – modely a statistiky z registru
V registru je 117 746 vozidel značky BSS. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| P 53 S | 11 311 | 1968–1975 | 1,1 | 0 % |
| P 93 S | 9 083 | 1972–1984 | 1,2 | 0 % |
| T | 8 884 | 1950–1965 | 1,0 | 0 % |
| PzS | 7 959 | 1962–1969 | 1,0 | 0 % |
| PS2 | 7 802 | 1981–1992 | 1,1 | 0 % |
| NV | 7 538 | 1977–1994 | 1,1 | 0 % |
| P 73 S | 6 503 | 1968–1976 | 1,2 | 0 % |
| P | 5 767 | 1965–1983 | 1,0 | 0 % |
| PS | 4 765 | 1976–1987 | 1,1 | 0 % |
| A | 4 117 | 1951–1986 | 1,0 | 0 % |
| PS 10.10 H | 3 227 | 1977–1981 | 1,1 | 0 % |
| PS2 16.12 | 3 214 | 1980–1988 | 1,1 | 0 % |
| PS2 09.07 AGRO | 2 536 | 1973–1992 | 1,3 | 0 % |
| 2 | 2 221 | 1963–1968 | 1,0 | 0 % |
| PV 16.12 | 2 213 | 1980–1992 | 1,1 | 0 % |
| n | 1 762 | 1963–1978 | 1,0 | 0 % |
| P 78 SH | 1 470 | 1970–1981 | 1,0 | 0 % |
| ps2 17.13 | 1 465 | 1988–1992 | 1,3 | 0,1 % |
| NS 900 H | 1 153 | 1977–1983 | 1,1 | 0 % |
| PS 701 | 1 110 | 1976–1980 | 2,0 | 0 % |
| P53 S | 1 106 | 1969–1975 | 2,1 | 0 % |
| PV 22.16 | 1 020 | 1985–1990 | 1,1 | 0 % |
| PV | 946 | 1977–1992 | 1,1 | 0 % |
| PS 701 H | 931 | 1976–1980 | 1,2 | 0 % |
| NK | 765 | 1983–1992 | 1,1 | 0 % |
| PS2 08.06 AGRO | 759 | 1984–1987 | 1,9 | 0,1 % |
| P53S | 649 | 1968–1975 | 2,1 | 0 % |
| NS2 | 643 | 1983–1988 | 1,0 | 0 % |
| NS1 | 620 | 1983–1990 | 1,1 | 0 % |
| PS2 10.08 AGRO | 610 | 1984–1988 | 1,8 | 0,2 % |
| PV 20.15 K | 501 | 1982–1989 | 1,1 | 0 % |
| T 5 P | 484 | 1951–1962 | 1,1 | 0 % |
| P 93 SH | 484 | 1978–1980 | 1,7 | 0 % |
| C 38 V | 472 | 1968–1973 | 1,2 | 0 % |
| PV 20.15 L | 463 | 1989–1990 | 1,2 | 0 % |
| PAJ 1 V.p | 434 | 1969–1988 | 1,0 | 0 % |
| PS 2 08.06 AGRO | 403 | 1984–1985 | 1,9 | 0 % |
| PS 2 12.09 AGRO | 365 | 1981–1983 | 1,9 | 0 % |
| PV 06.04 | 363 | 1980–1990 | 1,1 | 0 % |
| PS 2 10.08 AGRO | 355 | 1984–1985 | 1,9 | 0 % |
| METACO | 351 | 1988–1998 | 1,5 | 0 % |
| DT | 345 | 1951–1966 | 1,0 | 0 % |
| PS 2 16.12 | 339 | 1982–1986 | 2,0 | 0 % |
| P93S | 331 | 1973–1983 | 1,7 | 0,3 % |
| PS 1010 H | 313 | 1978–1981 | 2,0 | 0 % |
| PZS 50 | 313 | 1963–1967 | 1,9 | 0 % |
| BSS P 93 S | 310 | 1973–1983 | 1,6 | 0 % |
| P73S | 305 | 1969–1975 | 2,0 | 0 % |
| PJ | 268 | 1987–1991 | 1,1 | 0 % |
| BSS P 73 S | 263 | 1971–1976 | 1,9 | 0 % |
| AGRO | 240 | 1982–1989 | 1,8 | 0 % |
| K | 216 | 1955–1962 | 1,0 | 0 % |
| PS2 18.13 T | 209 | 1989 | 1,3 | 0,5 % |
| BSS P53 S | 182 | 1969–1975 | 1,9 | 0 % |
| N 901 S | 174 | 1975–1977 | 1,8 | 0 % |
| BSS PS 701 | 168 | 1976–1979 | 1,9 | 0 % |
| BSS PS2 17.13 | 139 | 1988–1990 | 2,2 | 0 % |
| BSS PS2 10.08 AGRO | 130 | 1985–1988 | 1,8 | 0 % |
| BSS PS2 08.06 AGRO | 109 | 1985–1987 | 1,8 | 0 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.