CFMOTO – modely a statistiky z registru
V registru je 4 584 vozidel značky CFMOTO. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| CFORCE 625 Touring | 341 | 2021–2026 | 1,8 | 1,2 % |
| CFORCE520L | 335 | 2018–2023 | 2,0 | 0 % |
| CFORCE 850XC | 330 | 2018–2024 | 2,1 | 0,6 % |
| CFORCE 1000 | 281 | 2020–2024 | 2,2 | 1,4 % |
| 800MT | 269 | 2022–2025 | 2,2 | 1,9 % |
| CFORCE450L | 256 | 2016–2022 | 2,1 | 1,2 % |
| GLADIATOR X8 | 232 | 2012–2016 | 3,0 | 0 % |
| 450MT | 232 | 2024–2026 | 1,9 | 0,9 % |
| X5-A GLADIATOR | 229 | 2009–2011 | 2,3 | 0,4 % |
| CFORCE 520L | 200 | 2023–2026 | 1,8 | 0 % |
| X6-A GLADIATOR | 200 | 2010–2012 | 2,2 | 0,5 % |
| CFORCE450S | 181 | 2016–2021 | 2,1 | 0 % |
| X5 GLADIATOR | 164 | 2009–2011 | 2,3 | 0 % |
| CFORCE 1000 TOURING | 163 | 2024–2026 | 1,5 | 0 % |
| 650MT | 138 | 2020–2023 | 2,5 | 2,9 % |
| X6 GLADIATOR | 134 | 2010–2012 | 2,4 | 0,7 % |
| CFORCE 850 TOURING | 124 | 2024–2026 | 1,5 | 0,8 % |
| 700MT | 116 | 2024–2026 | 1,8 | 0 % |
| V3 | 109 | 2007–2008 | 2,8 | 0,9 % |
| CFORCE1000 | 107 | 2019–2022 | 2,2 | 0,9 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.