CHEVROLET CAMARO – statistika z registru

V registru je evidováno 151 vozidel modelu CHEVROLET CAMARO z let 1987–2019, včetně vyřazených. Počítáme vozidla zapsaná přesně pod tímto obchodním označením; varianty s jiným označením mají vlastní stránky.

151vozidel celkem
1987–2019roky výroby
2,2průměr vlastníků
32,5 %podíl dovezených
33,1 %podíl firemních
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2019 21 2,6 2 81 % 61,9 %
2017 26 3,1 3 69,2 % 65,4 %
2009 21 3,2 3 66,7 % 66,7 %
1989 21 1,4 1 0 % 4,8 %
1988 31 1,5 1 0 % 6,5 %
1987 31 1,7 1 0 % 9,7 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Typický nájezd podle stáří

Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 216 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy vozidla obvykle jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.

050100150200 Stáří 4 roky: medián 39 296 kmStáří 6 let: medián 60 929 kmStáří 8 let: medián 83 175 kmStáří 10 let: medián 100 255 kmStáří 12 let: medián 108 863 kmStáří 14 let: medián 116 172 kmStáří 16 let: medián 92 416 km 46810121416 stáří vozidla (roky) tisíc km
StáříMediánPolovina vozidel meziVozidel
4 roky 39 296 km 24 098–65 679 km 216
6 let 60 929 km 37 735–86 121 km 216
8 let 83 175 km 56 584–111 514 km 172
10 let 100 255 km 73 053–132 022 km 101
12 let 108 863 km 73 046–147 923 km 62
14 let 116 172 km 74 398–174 912 km 51
16 let 92 416 km 71 196–135 842 km 30

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu CHEVROLET CAMARO evidujeme 1 upozornění zveřejněných v systému Safety Gate (svolávací akce a další opatření). Přiřazujeme je automaticky podle značky a názvu modelu; u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, která se překrývají s roky výroby 1987–2019. Upozornění se mohou týkat jen určité generace, provedení nebo období výroby; zda se týká konkrétního vozidla, ověří autorizovaný servis značky podle VIN.

DatumObdobí výrobyRiziko a opatřeníZdroj
5. 9. 2014 1. 1. 2014 – 31. 12. 2014 Riziko: zranění. Svolání výrobku od uživatelů.
Popis ze zdroje (anglicky)

The driver may bump the ignition key with his or her knee and unintentionally move the key away from the “run” position. If this occurs, engine power, and power braking will be affected and power steering may be affected, increasing the risk of a crash. In the event of a crash, the timing of the key movement out of the “run” position, relative to the activation of the sensing algorithm of the crash event, may result in the airbags not deploying, increasing the potential for occupant injury.

Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026. Označení rizika a opatření jsme zkráceně přeložili do češtiny, popis ponecháváme v původním anglickém znění, které je rozhodující. Za správnost upozornění odpovídají vnitrostátní orgány, které je poskytly; Evropská komise za ně ani za tento web neodpovídá a web s ní není nijak spojen. Seznam nemusí být úplný a obsahuje jen upozornění zveřejněná v Safety Gate.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN