DAIHATSU CUORE – statistika z registru
V registru je evidováno 1 003 vozidel modelu DAIHATSU CUORE z let 1986–2006, včetně vyřazených.
1 003vozidel celkem
1986–2006roky výroby
1,6průměr vlastníků
19 %podíl dovoz
8,4 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22 | 2,8 | 2,5 | 86,4 % | 18,2 % |
| 2005 | 28 | 3,0 | 3 | 78,6 % | 10,7 % |
| 2004 | 32 | 2,8 | 2 | 68,8 % | 15,6 % |
| 2003 | 32 | 2,5 | 2,5 | 65,6 % | 6,3 % |
| 2002 | 22 | 1,6 | 1 | 40,9 % | 13,6 % |
| 2001 | 37 | 2,3 | 2 | 51,3 % | 2,7 % |
| 2000 | 66 | 1,7 | 1 | 27,3 % | 9,1 % |
| 1999 | 118 | 1,9 | 1 | 22,9 % | 5,1 % |
| 1998 | 44 | 1,7 | 1 | 18,2 % | 6,8 % |
| 1997 | 46 | 1,9 | 1 | 4,4 % | 6,5 % |
| 1996 | 95 | 1,9 | 2 | 5,3 % | 32,6 % |
| 1995 | 31 | 1,7 | 1 | 6,5 % | 9,7 % |
| 1994 | 42 | 1,4 | 1 | 4,8 % | 7,1 % |
| 1993 | 42 | 1,1 | 1 | 9,5 % | 2,4 % |
| 1992 | 80 | 1,1 | 1 | 2,5 % | 2,5 % |
| 1991 | 103 | 1,1 | 1 | 2,9 % | 1,9 % |
| 1990 | 52 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1989 | 25 | 1,1 | 1 | 12 % | 4 % |
| 1988 | 35 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,9 % |
| 1987 | 24 | 1,0 | 1 | 8,3 % | 8,3 % |
| 1986 | 27 | 1,0 | 1 | 3,7 % | 7,4 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.