FIAT DOBLÓ – statistika z registru
V registru je evidováno 4 239 vozidel modelu FIAT DOBLÓ z let 2000–2026, včetně vyřazených.
4 239vozidel celkem
2000–2026roky výroby
2,6průměr vlastníků
22,7 %podíl dovoz
78,1 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 1,6 | 2 | 0 % | 100 % |
| 2025 | 87 | 1,7 | 2 | 2,3 % | 83,9 % |
| 2024 | 60 | 2,2 | 2 | 0 % | 98,3 % |
| 2023 | 74 | 2,4 | 2 | 2,7 % | 98,7 % |
| 2022 | 73 | 2,1 | 2 | 9,6 % | 93,2 % |
| 2021 | 353 | 2,1 | 2 | 25,2 % | 95,5 % |
| 2020 | 154 | 2,2 | 2 | 9,7 % | 96,8 % |
| 2019 | 353 | 2,7 | 3 | 9,1 % | 94,3 % |
| 2018 | 227 | 2,6 | 3 | 14,1 % | 91,6 % |
| 2017 | 269 | 2,5 | 2 | 9,7 % | 94,1 % |
| 2016 | 274 | 2,9 | 3 | 14,2 % | 93,4 % |
| 2015 | 246 | 2,7 | 3 | 20,7 % | 88,2 % |
| 2014 | 29 | 2,2 | 2 | 93,1 % | 65,5 % |
| 2013 | 21 | 2,2 | 2 | 95,2 % | 76,2 % |
| 2012 | 28 | 2,3 | 2 | 100 % | 67,9 % |
| 2011 | 59 | 2,6 | 2 | 100 % | 66,1 % |
| 2010 | 38 | 2,8 | 3 | 100 % | 52,6 % |
| 2009 | 20 | 2,8 | 2,5 | 100 % | 50 % |
| 2007 | 44 | 2,5 | 2 | 95,5 % | 56,8 % |
| 2006 | 62 | 2,6 | 2 | 87,1 % | 33,9 % |
| 2005 | 23 | 2,8 | 3 | 87 % | 43,5 % |
| 2004 | 38 | 2,5 | 2 | 60,5 % | 47,4 % |
| 2003 | 275 | 2,6 | 2 | 17,8 % | 68,4 % |
| 2002 | 772 | 2,9 | 3 | 20,6 % | 65,9 % |
| 2001 | 613 | 2,8 | 3 | 21 % | 56,8 % |
| 2000 | 22 | 2,9 | 3 | 4,6 % | 77,3 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.