FIAT DUCATO – statistika z registru
V registru je evidováno 9 786 vozidel modelu FIAT DUCATO z let 1984–2026, včetně vyřazených.
9 786vozidel celkem
1984–2026roky výroby
2,5průměr vlastníků
33,4 %podíl dovoz
73,6 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 202 | 1,2 | 1 | 3,5 % | 89,1 % |
| 2025 | 331 | 1,5 | 1 | 3 % | 94,3 % |
| 2024 | 246 | 2,0 | 2 | 8,9 % | 95,5 % |
| 2023 | 217 | 2,1 | 2 | 4,2 % | 95,9 % |
| 2022 | 140 | 2,1 | 2 | 25 % | 95 % |
| 2021 | 564 | 2,2 | 2 | 14,5 % | 94,3 % |
| 2020 | 567 | 2,4 | 2 | 16,1 % | 94,9 % |
| 2019 | 570 | 2,4 | 2 | 19,5 % | 94,6 % |
| 2018 | 537 | 2,6 | 2 | 24,6 % | 93,7 % |
| 2017 | 734 | 2,4 | 2 | 20,6 % | 94 % |
| 2016 | 587 | 2,7 | 2 | 24,4 % | 92,8 % |
| 2015 | 636 | 2,6 | 2 | 34,3 % | 90,9 % |
| 2014 | 139 | 2,4 | 2 | 98,6 % | 72,7 % |
| 2013 | 131 | 2,5 | 2 | 96,2 % | 72,5 % |
| 2012 | 142 | 2,9 | 3 | 97,2 % | 73,2 % |
| 2011 | 116 | 3,0 | 3 | 94 % | 69,8 % |
| 2010 | 111 | 2,7 | 2 | 94,6 % | 72,1 % |
| 2009 | 117 | 2,7 | 2 | 93,2 % | 70,9 % |
| 2008 | 176 | 2,8 | 3 | 90,3 % | 72,2 % |
| 2007 | 202 | 2,9 | 3 | 89,1 % | 73,3 % |
| 2006 | 104 | 3,3 | 3 | 85,6 % | 72,1 % |
| 2005 | 108 | 2,9 | 3 | 83,3 % | 64,8 % |
| 2004 | 108 | 3,3 | 3 | 67,6 % | 52,8 % |
| 2003 | 114 | 3,2 | 3 | 51,7 % | 59,7 % |
| 2002 | 158 | 3,2 | 3 | 47,5 % | 60,1 % |
| 2001 | 172 | 3,1 | 3 | 44,8 % | 52,9 % |
| 2000 | 172 | 3,0 | 3 | 45,4 % | 51,2 % |
| 1999 | 181 | 2,7 | 2 | 42 % | 48,6 % |
| 1998 | 192 | 2,8 | 2 | 30,2 % | 45,8 % |
| 1997 | 197 | 3,0 | 3 | 35,5 % | 48,7 % |
| 1996 | 175 | 2,7 | 2 | 34,3 % | 44,6 % |
| 1995 | 190 | 2,8 | 3 | 36,3 % | 47,4 % |
| 1994 | 125 | 2,5 | 2 | 29,6 % | 32,8 % |
| 1993 | 155 | 2,3 | 2 | 30,3 % | 31 % |
| 1992 | 218 | 2,4 | 2 | 24,3 % | 32,1 % |
| 1991 | 296 | 2,0 | 1 | 16,9 % | 30,1 % |
| 1990 | 171 | 1,9 | 1 | 15,8 % | 28,7 % |
| 1989 | 86 | 2,7 | 2 | 36,1 % | 29,1 % |
| 1988 | 112 | 2,4 | 2 | 28,6 % | 21,4 % |
| 1987 | 102 | 2,0 | 1 | 19,6 % | 19,6 % |
| 1986 | 70 | 2,2 | 1 | 17,1 % | 20 % |
| 1985 | 87 | 1,7 | 1 | 13,8 % | 21,8 % |
| 1984 | 28 | 1,8 | 1 | 10,7 % | 25 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.