FIAT PUNTO – statistika z registru
V registru je evidováno 22 668 vozidel modelu FIAT PUNTO z let 1993–2017, včetně vyřazených.
22 668vozidel celkem
1993–2017roky výroby
2,1průměr vlastníků
24,7 %podíl dovoz
17,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 32 | 2,1 | 2 | 12,5 % | 40,6 % |
| 2016 | 37 | 2,5 | 2 | 13,5 % | 51,3 % |
| 2015 | 32 | 2,2 | 2 | 9,4 % | 40,6 % |
| 2012 | 29 | 2,1 | 2 | 82,8 % | 17,2 % |
| 2011 | 65 | 2,3 | 2 | 96,9 % | 16,9 % |
| 2010 | 75 | 2,8 | 2 | 82,7 % | 28 % |
| 2009 | 152 | 2,8 | 2,5 | 95,4 % | 22,4 % |
| 2008 | 125 | 2,8 | 3 | 85,6 % | 22,4 % |
| 2007 | 177 | 3,2 | 3 | 81,9 % | 26 % |
| 2006 | 167 | 3,1 | 3 | 82 % | 19,8 % |
| 2005 | 116 | 2,6 | 2 | 76,7 % | 17,2 % |
| 2004 | 147 | 2,4 | 2 | 63,3 % | 10,2 % |
| 2003 | 506 | 2,5 | 2 | 32,6 % | 30,4 % |
| 2002 | 1 951 | 2,6 | 2 | 32,2 % | 30,5 % |
| 2001 | 2 809 | 2,5 | 2 | 40,7 % | 17,2 % |
| 2000 | 4 463 | 2,4 | 2 | 37 % | 11,7 % |
| 1999 | 1 998 | 2,2 | 2 | 19 % | 14,6 % |
| 1998 | 843 | 1,8 | 1 | 17 % | 6,3 % |
| 1997 | 1 462 | 1,7 | 1 | 9,6 % | 12,9 % |
| 1996 | 3 196 | 1,7 | 1 | 4,4 % | 23,7 % |
| 1995 | 2 680 | 1,7 | 1 | 7,9 % | 20,5 % |
| 1994 | 1 490 | 1,5 | 1 | 7,7 % | 11,8 % |
| 1993 | 116 | 1,4 | 1 | 4,3 % | 12,9 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.