FORD FIESTA – statistika z registru
V registru je evidováno 83 619 vozidel modelu FORD FIESTA z let 1976–2022, včetně vyřazených.
83 619vozidel celkem
1976–2022roky výroby
1,9průměr vlastníků
11,6 %podíl dovoz
21,5 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 66 | 2,0 | 2 | 9,1 % | 68,2 % |
| 2021 | 50 | 2,0 | 2 | 14 % | 52 % |
| 2020 | 58 | 2,2 | 2 | 31 % | 74,1 % |
| 2019 | 108 | 2,3 | 2 | 29,6 % | 60,2 % |
| 2018 | 108 | 2,8 | 3 | 26,9 % | 68,5 % |
| 2017 | 170 | 2,8 | 2 | 21,8 % | 72,4 % |
| 2016 | 254 | 2,9 | 3 | 27,6 % | 72,8 % |
| 2015 | 365 | 2,6 | 2 | 19,7 % | 67,7 % |
| 2014 | 565 | 2,5 | 2 | 15,2 % | 66,4 % |
| 2013 | 801 | 2,5 | 2 | 11,7 % | 77,9 % |
| 2012 | 1 965 | 1,9 | 1 | 5,9 % | 42,8 % |
| 2011 | 2 484 | 2,1 | 1 | 7,6 % | 33,7 % |
| 2010 | 3 588 | 1,9 | 1 | 8,5 % | 32,1 % |
| 2009 | 2 903 | 2,3 | 2 | 18,2 % | 40,1 % |
| 2008 | 2 041 | 2,7 | 2 | 20,4 % | 39,2 % |
| 2007 | 2 424 | 2,8 | 3 | 23,6 % | 48,1 % |
| 2006 | 2 111 | 2,9 | 3 | 30,3 % | 40,9 % |
| 2005 | 2 430 | 3,0 | 3 | 27,4 % | 44,4 % |
| 2004 | 3 210 | 3,0 | 3 | 21,4 % | 47,1 % |
| 2003 | 2 527 | 2,9 | 3 | 27,9 % | 41,9 % |
| 2002 | 1 662 | 2,8 | 2 | 42 % | 28,2 % |
| 2001 | 967 | 2,0 | 2 | 29,5 % | 12,7 % |
| 2000 | 1 866 | 2,0 | 2 | 27 % | 12,8 % |
| 1999 | 2 976 | 1,9 | 1 | 15,5 % | 11,9 % |
| 1998 | 5 152 | 1,8 | 1 | 12,5 % | 10,3 % |
| 1997 | 6 846 | 1,8 | 1 | 10 % | 18,5 % |
| 1996 | 7 265 | 1,7 | 1 | 7,9 % | 16,6 % |
| 1995 | 3 777 | 1,4 | 1 | 5,8 % | 13,2 % |
| 1994 | 2 736 | 1,3 | 1 | 5,4 % | 8,6 % |
| 1993 | 2 308 | 1,2 | 1 | 3,2 % | 5,9 % |
| 1992 | 3 272 | 1,1 | 1 | 1,3 % | 6,1 % |
| 1991 | 4 811 | 1,1 | 1 | 1 % | 3,5 % |
| 1990 | 4 235 | 1,1 | 1 | 0,6 % | 3,2 % |
| 1989 | 2 178 | 1,1 | 1 | 0,3 % | 3,1 % |
| 1988 | 686 | 1,0 | 1 | 0,2 % | 1,8 % |
| 1987 | 817 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 2,7 % |
| 1986 | 862 | 1,1 | 1 | 0,2 % | 1,4 % |
| 1985 | 833 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 1,6 % |
| 1984 | 394 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,5 % |
| 1983 | 74 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1982 | 101 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1981 | 213 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,4 % |
| 1980 | 305 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,3 % |
| 1979 | 418 | 1,1 | 1 | 0 % | 0,7 % |
| 1978 | 324 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1977 | 254 | 1,1 | 1 | 0 % | 1,6 % |
| 1976 | 59 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,4 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.