FORD GALAXY – statistika z registru
V registru je evidováno 20 015 vozidel modelu FORD GALAXY z let 1995–2023, včetně vyřazených.
20 015vozidel celkem
1995–2023roky výroby
2,8průměr vlastníků
57,6 %podíl dovoz
37,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 22 | 1,6 | 2 | 31,8 % | 61,9 % |
| 2022 | 64 | 1,6 | 1 | 40,6 % | 67,2 % |
| 2021 | 34 | 1,7 | 2 | 44,1 % | 70,6 % |
| 2020 | 86 | 1,9 | 2 | 63,9 % | 77,9 % |
| 2019 | 102 | 2,1 | 2 | 62,7 % | 76,5 % |
| 2018 | 104 | 2,3 | 2 | 78,9 % | 65,4 % |
| 2017 | 154 | 2,2 | 2 | 74 % | 62,3 % |
| 2016 | 199 | 2,6 | 2 | 76,4 % | 69,4 % |
| 2015 | 96 | 2,2 | 2 | 72,9 % | 56,3 % |
| 2014 | 203 | 2,5 | 2 | 88,2 % | 56,7 % |
| 2013 | 192 | 2,7 | 2 | 79,2 % | 59,4 % |
| 2012 | 256 | 3,0 | 3 | 79,7 % | 65,6 % |
| 2011 | 500 | 2,9 | 3 | 83 % | 59,2 % |
| 2010 | 555 | 2,9 | 3 | 75 % | 65,2 % |
| 2009 | 676 | 2,9 | 3 | 80,3 % | 57,4 % |
| 2008 | 1 027 | 3,0 | 3 | 89,7 % | 51,1 % |
| 2007 | 1 370 | 3,1 | 3 | 83,7 % | 50,4 % |
| 2006 | 1 013 | 3,2 | 3 | 78,9 % | 45,9 % |
| 2005 | 1 232 | 2,8 | 2 | 75,6 % | 37,5 % |
| 2004 | 1 217 | 3,0 | 3 | 64,6 % | 36,2 % |
| 2003 | 1 250 | 3,0 | 3 | 60,6 % | 36,2 % |
| 2002 | 1 470 | 3,0 | 3 | 53,3 % | 33,6 % |
| 2001 | 1 546 | 3,0 | 3 | 47,3 % | 33,1 % |
| 2000 | 1 384 | 2,7 | 2 | 42 % | 28,2 % |
| 1999 | 1 529 | 2,4 | 2 | 35,7 % | 23,6 % |
| 1998 | 1 499 | 2,3 | 2 | 31,8 % | 20,4 % |
| 1997 | 1 066 | 2,3 | 2 | 27,4 % | 20,2 % |
| 1996 | 1 050 | 2,3 | 2 | 23,7 % | 18,8 % |
| 1995 | 119 | 2,0 | 1 | 20,2 % | 27,7 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.