FORD MONDEO – statistika z registru
V registru je evidováno 96 449 vozidel modelu FORD MONDEO z let 1993–2021, včetně vyřazených.
96 449vozidel celkem
1993–2021roky výroby
2,4průměr vlastníků
27,8 %podíl dovoz
38,1 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 118 | 2,4 | 2 | 28,8 % | 87,3 % |
| 2020 | 166 | 2,4 | 2 | 49,4 % | 81,3 % |
| 2019 | 311 | 2,6 | 2 | 61,1 % | 82,6 % |
| 2018 | 377 | 2,6 | 2 | 55,4 % | 74,5 % |
| 2017 | 595 | 3,0 | 3 | 42,7 % | 79,8 % |
| 2016 | 728 | 3,3 | 3 | 38,6 % | 81 % |
| 2015 | 820 | 3,5 | 3 | 43,8 % | 82,1 % |
| 2014 | 535 | 3,4 | 3 | 53,6 % | 74,2 % |
| 2013 | 670 | 3,5 | 3 | 50 % | 72,2 % |
| 2012 | 1 357 | 3,3 | 3 | 36 % | 73,3 % |
| 2011 | 2 624 | 3,1 | 3 | 33 % | 66,3 % |
| 2010 | 2 390 | 3,4 | 3 | 41,1 % | 71,1 % |
| 2009 | 3 442 | 3,4 | 3 | 44,9 % | 66,5 % |
| 2008 | 5 265 | 3,5 | 3 | 69,4 % | 56,5 % |
| 2007 | 3 901 | 3,4 | 3 | 63,8 % | 55,1 % |
| 2006 | 3 481 | 3,0 | 3 | 54,5 % | 47,2 % |
| 2005 | 4 545 | 2,9 | 3 | 57 % | 41,1 % |
| 2004 | 4 911 | 3,0 | 3 | 39,4 % | 40,8 % |
| 2003 | 5 168 | 2,8 | 2 | 30 % | 40,9 % |
| 2002 | 5 934 | 2,8 | 2 | 30,7 % | 39,4 % |
| 2001 | 6 082 | 2,8 | 2 | 27,6 % | 31,9 % |
| 2000 | 2 884 | 2,0 | 2 | 15,5 % | 24,2 % |
| 1999 | 4 840 | 1,8 | 1 | 13,1 % | 19,3 % |
| 1998 | 8 328 | 1,7 | 1 | 10,1 % | 17,2 % |
| 1997 | 9 227 | 1,7 | 1 | 7,3 % | 24,5 % |
| 1996 | 6 150 | 1,6 | 1 | 4,4 % | 25,1 % |
| 1995 | 5 235 | 1,5 | 1 | 4 % | 26,6 % |
| 1994 | 3 735 | 1,4 | 1 | 3,2 % | 24 % |
| 1993 | 2 630 | 1,3 | 1 | 2,8 % | 18,3 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.