GM DAEWOO TACUMA – statistika z registru

V registru je evidováno 124 vozidel modelu GM DAEWOO TACUMA z let 2001–2004, včetně vyřazených.

124vozidel celkem
2001–2004roky výroby
2,8průměr vlastníků
24,2 %podíl dovoz
50 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2004 70 2,9 2,5 18,6 % 58,6 %
2003 28 2,7 3 21,4 % 60,7 %
2001 26 2,4 2 42,3 % 15,4 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Typický nájezd podle stáří

Medián stavu tachometru při technické prohlídce podle stáří vozidla, z vozidel tohoto modelu (všechny roky výroby, nejvíce 99 vozidel u jednoho stáří). Pás ukazuje rozpětí, ve kterém je polovina vozidel. Uvádíme stáří 4, 6, 8 … let, kdy osobní vozidla jezdí na pravidelnou technickou prohlídku; mladší než 4 roky neuvádíme.

0100200300 Stáří 6 let: medián 74 000 kmStáří 8 let: medián 97 336 kmStáří 10 let: medián 114 803 kmStáří 12 let: medián 127 854 kmStáří 14 let: medián 149 712 kmStáří 16 let: medián 157 665 kmStáří 18 let: medián 159 593 km 681012141618 stáří vozidla (roky) tisíc km
StáříMediánPolovina vozidel meziVozidel
6 let 74 000 km 54 862–101 092 km 83
8 let 97 336 km 74 404–132 120 km 92
10 let 114 803 km 91 655–148 334 km 99
12 let 127 854 km 107 838–169 190 km 96
14 let 149 712 km 122 590–186 466 km 82
16 let 157 665 km 122 275–201 981 km 57
18 let 159 593 km 127 138–206 513 km 49

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data. Uvedeno je jen stáří, u kterého je alespoň 30 vozidel.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN