JAWA ČZ – statistika z registru
V registru je evidováno 143 392 vozidel modelu JAWA ČZ z let 1900–1992, včetně vyřazených.
143 392vozidel celkem
1900–1992roky výroby
1,0průměr vlastníků
0 %podíl dovoz
0,7 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 1992 | 28 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1991 | 181 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,7 % |
| 1990 | 280 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,1 % |
| 1989 | 149 | 1,0 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1988 | 311 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,6 % |
| 1987 | 225 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1986 | 197 | 1,0 | 1 | 0 % | 5,6 % |
| 1985 | 60 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,7 % |
| 1984 | 148 | 1,0 | 1 | 0 % | 6,8 % |
| 1983 | 88 | 1,0 | 1 | 0 % | 8 % |
| 1982 | 110 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1981 | 247 | 1,0 | 1 | 0 % | 2 % |
| 1980 | 149 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1979 | 99 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1978 | 90 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,1 % |
| 1977 | 75 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1976 | 199 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,6 % |
| 1975 | 272 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,6 % |
| 1974 | 436 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,8 % |
| 1973 | 343 | 1,0 | 1 | 0 % | 5,6 % |
| 1972 | 417 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,9 % |
| 1971 | 616 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,5 % |
| 1970 | 626 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,9 % |
| 1969 | 1 432 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,8 % |
| 1968 | 1 240 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1967 | 725 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,5 % |
| 1966 | 1 156 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1965 | 1 417 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,3 % |
| 1964 | 1 488 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,4 % |
| 1963 | 1 990 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,8 % |
| 1962 | 5 060 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,7 % |
| 1961 | 8 951 | 1,0 | 1 | 0 % | 1 % |
| 1960 | 14 487 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,7 % |
| 1959 | 17 558 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,8 % |
| 1958 | 19 163 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,6 % |
| 1957 | 21 565 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,5 % |
| 1956 | 18 126 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,4 % |
| 1955 | 12 358 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,3 % |
| 1954 | 4 295 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,6 % |
| 1953 | 767 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,9 % |
| 1952 | 1 083 | 1,0 | 1 | 0 % | 3 % |
| 1951 | 1 222 | 1,0 | 1 | 0,1 % | 2,5 % |
| 1950 | 987 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,7 % |
| 1949 | 770 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,5 % |
| 1948 | 1 097 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,5 % |
| 1947 | 672 | 1,0 | 1 | 0 % | 0,2 % |
| 1946 | 74 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1940 | 20 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1939 | 86 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1938 | 55 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1937 | 44 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1936 | 49 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1935 | 29 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1900 | 80 | 1,0 | 1 | 0 % | 0 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.