JEEP CHEROKEE – statistika z registru
V registru je evidováno 2 474 vozidel modelu JEEP CHEROKEE z let 1985–2019, včetně vyřazených.
2 474vozidel celkem
1985–2019roky výroby
2,8průměr vlastníků
38,8 %podíl dovoz
34,3 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 39 | 2,9 | 2 | 10,3 % | 84,6 % |
| 2018 | 35 | 2,8 | 3 | 25,7 % | 88,6 % |
| 2017 | 23 | 3,1 | 3 | 52,2 % | 73,9 % |
| 2016 | 41 | 3,0 | 3 | 63,4 % | 73,2 % |
| 2015 | 30 | 3,6 | 4 | 56,7 % | 80 % |
| 2007 | 53 | 3,0 | 3 | 81,1 % | 41,5 % |
| 2006 | 96 | 2,7 | 2 | 74 % | 44,8 % |
| 2005 | 113 | 3,4 | 3 | 70,8 % | 48,7 % |
| 2004 | 133 | 3,3 | 3 | 68,4 % | 45,9 % |
| 2003 | 197 | 3,6 | 3 | 59,9 % | 49,2 % |
| 2002 | 220 | 3,2 | 3 | 52,7 % | 42,3 % |
| 2001 | 108 | 3,3 | 3 | 47,2 % | 39,8 % |
| 2000 | 119 | 2,7 | 2 | 50,4 % | 23,5 % |
| 1999 | 125 | 2,5 | 2 | 44 % | 13,6 % |
| 1998 | 195 | 2,7 | 2 | 27,7 % | 19 % |
| 1997 | 184 | 2,7 | 2 | 31 % | 25,5 % |
| 1996 | 135 | 2,3 | 2 | 25,2 % | 34,1 % |
| 1995 | 125 | 2,2 | 2 | 20 % | 22,4 % |
| 1994 | 85 | 2,7 | 2 | 4,7 % | 44,7 % |
| 1993 | 65 | 2,5 | 2 | 9,2 % | 25 % |
| 1992 | 41 | 1,7 | 1 | 17,1 % | 9,8 % |
| 1991 | 42 | 2,5 | 2 | 11,9 % | 14,3 % |
| 1990 | 53 | 2,5 | 1 | 17 % | 15,1 % |
| 1989 | 44 | 2,9 | 2 | 6,8 % | 15,9 % |
| 1988 | 51 | 1,9 | 1 | 2 % | 9,8 % |
| 1987 | 46 | 1,7 | 1 | 2,2 % | 17,4 % |
| 1986 | 49 | 1,3 | 1 | 2 % | 6,1 % |
| 1985 | 27 | 1,2 | 1 | 0 % | 7,4 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.