KÖGEL SN 24 – statistika z registru
V registru je evidováno 2 267 vozidel modelu KÖGEL SN 24 z let 1992–2021, včetně vyřazených.
2 267vozidel celkem
1992–2021roky výroby
1,9průměr vlastníků
0,9 %podíl dovoz
65,9 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 82 | 2,2 | 2 | 0 % | 100 % |
| 2020 | 101 | 2,2 | 2 | 1 % | 100 % |
| 2019 | 83 | 2,5 | 2 | 3,6 % | 100 % |
| 2018 | 110 | 2,7 | 3 | 0,9 % | 98,2 % |
| 2017 | 43 | 3,1 | 3 | 16,3 % | 97,7 % |
| 2007 | 31 | 2,4 | 2 | 6,5 % | 83,9 % |
| 2006 | 31 | 2,1 | 2 | 0 % | 64,5 % |
| 2003 | 45 | 1,9 | 2 | 0 % | 86,7 % |
| 2002 | 127 | 2,4 | 2 | 0,8 % | 94,5 % |
| 2001 | 169 | 2,1 | 2 | 0,6 % | 66,3 % |
| 2000 | 196 | 1,6 | 1 | 0,5 % | 50 % |
| 1999 | 176 | 1,8 | 1 | 0 % | 61,9 % |
| 1998 | 205 | 1,4 | 1 | 0,5 % | 42,4 % |
| 1997 | 207 | 1,8 | 2 | 0,5 % | 56,5 % |
| 1996 | 129 | 1,9 | 2 | 0 % | 57,4 % |
| 1995 | 212 | 1,8 | 2 | 0,5 % | 46,7 % |
| 1994 | 150 | 1,7 | 2 | 0 % | 54 % |
| 1993 | 110 | 1,4 | 1 | 0 % | 54,6 % |
| 1992 | 60 | 1,6 | 2 | 0 % | 58,3 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.