MINI COOPER S – statistika z registru
V registru je evidováno 986 vozidel modelu MINI COOPER S z let 2002–2025, včetně vyřazených.
986vozidel celkem
2002–2025roky výroby
3,6průměr vlastníků
55,8 %podíl dovoz
55,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 | 2,5 | 2 | 3 % | 97 % |
| 2024 | 20 | 2,7 | 2 | 10 % | 100 % |
| 2023 | 20 | 2,7 | 2 | 5 % | 95 % |
| 2021 | 21 | 2,5 | 2 | 33,3 % | 81 % |
| 2019 | 28 | 2,4 | 2 | 25 % | 75 % |
| 2018 | 42 | 3,3 | 3 | 26,2 % | 85,7 % |
| 2017 | 33 | 3,1 | 2 | 33,3 % | 84,9 % |
| 2016 | 21 | 3,0 | 2 | 52,4 % | 61,9 % |
| 2015 | 30 | 3,4 | 3 | 26,7 % | 73,3 % |
| 2014 | 20 | 4,0 | 3,5 | 45 % | 75 % |
| 2012 | 25 | 2,9 | 2 | 64 % | 52 % |
| 2011 | 29 | 2,9 | 2 | 48,3 % | 58,6 % |
| 2010 | 28 | 3,5 | 3 | 60,7 % | 42,9 % |
| 2009 | 27 | 4,2 | 4 | 51,8 % | 66,7 % |
| 2008 | 78 | 3,9 | 3 | 60,3 % | 56,4 % |
| 2007 | 129 | 4,2 | 4 | 69 % | 42,6 % |
| 2006 | 99 | 3,4 | 3 | 69,7 % | 47,5 % |
| 2005 | 92 | 3,6 | 3 | 68,5 % | 45,7 % |
| 2004 | 73 | 3,6 | 3 | 71,2 % | 37 % |
| 2003 | 93 | 4,6 | 4 | 72 % | 37,6 % |
| 2002 | 45 | 4,2 | 3 | 75,6 % | 37,8 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.