MITSUBISHI – modely a statistiky z registru
V registru je 56 835 vozidel značky MITSUBISHI. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| COLT | 7 047 | 1979–2025 | 1,4 | 10,3 % |
| GALANT | 6 514 | 1979–2002 | 1,4 | 3,5 % |
| LANCER | 5 572 | 1980–2018 | 1,3 | 7,3 % |
| CARISMA | 4 035 | 1995–2004 | 2,1 | 11,3 % |
| ASX | 2 673 | 2010–2026 | 2,3 | 13,5 % |
| PAJERO | 2 119 | 1984–2018 | 2,3 | 23,5 % |
| L 200 | 2 049 | 1992–2011 | 2,8 | 22,8 % |
| SPACE STAR | 1 846 | 1998–2025 | 2,2 | 30 % |
| L 300 | 1 789 | 1981–1998 | 1,4 | 1,3 % |
| OUTLANDER | 1 360 | 2007–2025 | 2,6 | 36,4 % |
| COLT Z34AXNLHL6 | 1 125 | 2004–2011 | 2,7 | 5,7 % |
| PAJERO V60 | 1 101 | 2000–2003 | 3,2 | 10,5 % |
| SPACE WAGON | 1 059 | 1984–2002 | 1,5 | 8,7 % |
| ASX GA6WXJHXZL6 | 1 043 | 2010–2015 | 3,1 | 4,3 % |
| ASX GA1WXNHXL6 | 891 | 2010–2015 | 2,7 | 2,7 % |
| PAJERO SPORT | 866 | 1999–2003 | 3,0 | 12,5 % |
| LANCER 1.8 | 701 | 1984–1992 | 1,0 | 0 % |
| PAJERO WAGON | 656 | 1992–1999 | 2,5 | 15,1 % |
| L 200 DC KB4TNJNUZL6 | 615 | 2006–2012 | 3,0 | 9,4 % |
| COLT Z32AXNLHL6 | 560 | 2005–2008 | 3,1 | 4,5 % |
| PAJERO PININ | 508 | 1999–2003 | 2,8 | 45,1 % |
| L200 | 498 | 2015–2022 | 2,3 | 15,9 % |
| ECLIPSE | 484 | 1990–1998 | 1,8 | 10,9 % |
| SPACE RUNNER | 471 | 1992–2001 | 1,6 | 13,4 % |
| PAJERO 2.5 TD | 470 | 1987–1996 | 1,4 | 4,3 % |
| ECLIPSE CROSS | 466 | 2018–2022 | 2,5 | 24,9 % |
| OUTLANDER CW8WXJXFZL6 | 432 | 2007–2009 | 3,4 | 22,9 % |
| COLT 1.3 GL | 364 | 1988–1991 | 1,0 | 0 % |
| LANCER CX3ALNSHL6 | 315 | 2009–2011 | 3,2 | 5,1 % |
| MITSUBISHI ASX | 311 | 2020–2021 | 2,0 | 1,9 % |
| COLT Z32AXNLML6 | 301 | 2007–2011 | 2,6 | 2,3 % |
| OUTLANDER CW8WXJSFZL6 | 291 | 2007–2008 | 3,4 | 28,5 % |
| PAJERO V98WLYHZL6 | 279 | 2007–2011 | 3,8 | 23,7 % |
| ASX GA1WXNSHL6 | 277 | 2011–2015 | 2,6 | 4,7 % |
| OUTLANDER CW7WXJXFZL6 | 277 | 2008–2010 | 3,5 | 35,7 % |
| L 200 DC KB4TGJNXZL6 | 256 | 2006–2009 | 3,2 | 23,8 % |
| OUTLANDER CW7WXMXFZLA | 253 | 2010–2012 | 3,6 | 22,5 % |
| COLT Z34AMNLHL6 | 246 | 2005–2010 | 2,8 | 11,8 % |
| OUTLANDER CW1WXJXFZLA | 243 | 2011–2012 | 3,3 | 13,6 % |
| LANCER CY3ASNSHL6 | 242 | 2008–2011 | 3,0 | 5,4 % |
| PAJERO METAL | 231 | 1995–1999 | 2,4 | 23,8 % |
| OUTLANDER CW8WXJXJZLA | 207 | 2008–2010 | 3,0 | 25,1 % |
| COLT Z32AMNLHL6 | 201 | 2005–2007 | 3,2 | 9 % |
| L 200 K74TJENDFL6 | 199 | 2003–2006 | 3,4 | 8,5 % |
| LANCER CX1ALNSPL6 | 199 | 2011–2015 | 2,5 | 1,5 % |
| GALANT 2.0 I | 194 | 1993–1995 | 1,5 | 1 % |
| SIGMA | 184 | 1991–1995 | 1,4 | 3,8 % |
| PAJERO PININ H76WLNDELA | 183 | 2002–2005 | 3,1 | 24 % |
| CORDIA | 167 | 1983–1988 | 1,1 | 0 % |
| CARISMA DA1ALNSEL6 | 141 | 2003–2004 | 3,1 | 0 % |
| 3000 GT | 139 | 1991–1994 | 1,6 | 7,2 % |
| OUTLANDER CW1WXJHFZLA | 137 | 2010–2012 | 3,0 | 16,1 % |
| LANCER EVOLUTION | 136 | 2005–2009 | 3,3 | 35,3 % |
| CANTER | 129 | 1992–1999 | 1,8 | 12,4 % |
| PAJERO V78WLYXFL6L | 128 | 2003–2004 | 4,3 | 1,6 % |
| OUTLANDER CW7WXJXFZLA | 127 | 2009 | 3,8 | 16,5 % |
| SPACE STAR DG3ALNDEL6 | 123 | 2002–2005 | 2,8 | 8,1 % |
| OUTLANDER CW8WXJSJZLA | 116 | 2009–2010 | 2,8 | 4,3 % |
| CARISMA DA1ALNMEL6 | 112 | 2002–2003 | 3,0 | 1,8 % |
| L 200 K74TGJENXFL6 | 111 | 2003–2005 | 3,1 | 28,8 % |
| COLT Z34AXJLHL6 | 103 | 2006–2009 | 2,7 | 7,8 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.