RENAULT ESPACE – statistika z registru

V registru je evidováno 13 190 vozidel modelu RENAULT ESPACE z let 1985–2025, včetně vyřazených.

13 190vozidel celkem
1985–2025roky výroby
2,3průměr vlastníků
34 %podíl dovoz
33,7 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2025 53 1,6 2 0 % 73,6 %
2024 28 2,0 2 3,6 % 96,4 %
2019 36 2,4 2 30,6 % 80,6 %
2018 40 2,8 3 40 % 85 %
2017 97 3,3 3 38,1 % 80,4 %
2016 120 3,1 3 56,7 % 77,5 %
2015 107 3,2 3 66,4 % 73,8 %
2014 29 2,2 2 82,8 % 44,8 %
2013 40 2,8 2 72,5 % 60 %
2012 85 3,4 3 57,7 % 70,6 %
2011 142 3,0 3 59,9 % 67,6 %
2010 139 3,0 3 52,5 % 69,8 %
2009 154 3,1 3 55,8 % 63,6 %
2008 336 3,1 3 65,2 % 54,9 %
2007 520 2,9 3 73,3 % 56 %
2006 644 3,3 3 68,3 % 51,6 %
2005 754 3,0 3 66,5 % 48,4 %
2004 1 024 3,0 3 54,1 % 41,5 %
2003 1 194 3,0 3 38,4 % 42,9 %
2002 308 2,5 2 42,2 % 28,9 %
2001 428 2,3 2 36,9 % 27,3 %
2000 502 2,1 2 34,7 % 27,3 %
1999 735 2,1 2 30,1 % 24,6 %
1998 1 034 2,1 1 26,5 % 22,2 %
1997 942 2,1 2 22,2 % 24,8 %
1996 332 1,6 1 12,4 % 23,2 %
1995 432 1,6 1 13,2 % 25,2 %
1994 416 1,4 1 10,3 % 22,2 %
1993 330 1,4 1 8,5 % 17 %
1992 413 1,3 1 4,6 % 16,1 %
1991 321 1,2 1 4,4 % 13,1 %
1990 362 1,1 1 2,8 % 10,5 %
1989 304 1,1 1 0,3 % 9,6 %
1988 352 1,0 1 0,9 % 8,8 %
1987 229 1,1 1 0,4 % 10,5 %
1986 123 1,0 1 0 % 5,7 %
1985 85 1,1 1 0 % 10,6 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN