RENAULT MASTER – statistika z registru

V registru je evidováno 18 156 vozidel modelu RENAULT MASTER z let 1985–2026, včetně vyřazených.

18 156vozidel celkem
1985–2026roky výroby
2,7průměr vlastníků
14,6 %podíl dovoz
92,6 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2026 217 1,1 1 0,5 % 98,2 %
2025 423 1,4 1 3,6 % 100 %
2024 339 2,0 2 1,8 % 99,4 %
2023 414 2,1 2 7 % 99,8 %
2022 570 2,1 2 9 % 99,1 %
2021 750 2,2 2 12,1 % 98,4 %
2020 427 2,4 2 15,9 % 98,4 %
2019 564 2,2 2 24,5 % 97,3 %
2018 522 2,4 2 21,7 % 97,7 %
2017 560 2,4 2 15 % 98,2 %
2016 539 2,6 2 21 % 99,3 %
2015 502 2,7 2 24,1 % 96,8 %
2014 336 3,0 3 25,6 % 97 %
2013 335 2,8 3 21,8 % 95,2 %
2012 796 2,8 2 17,5 % 93,7 %
2011 987 2,7 2 14,4 % 91,6 %
2010 1 283 2,8 3 8,1 % 96,2 %
2009 699 3,2 3 10,6 % 94,9 %
2008 1 245 3,1 3 12,4 % 95,3 %
2007 1 220 3,4 3 19 % 94,5 %
2006 1 023 3,5 3 20,5 % 93,4 %
2005 798 3,2 3 22,9 % 91,4 %
2004 925 3,2 3 16,4 % 91,4 %
2003 705 3,2 3 10,2 % 89,4 %
2002 416 3,0 3 13,7 % 86,8 %
2001 199 2,9 2 17,6 % 77,9 %
2000 181 2,8 3 23,2 % 69,1 %
1999 195 2,6 2 15,4 % 65,6 %
1998 276 2,3 2 9,1 % 66,3 %
1997 52 2,5 2 0 % 82,7 %
1996 136 2,2 2 0,7 % 84,6 %
1995 116 2,0 2 1,7 % 76,7 %
1994 43 1,7 2 0 % 67,4 %
1993 31 1,5 1 3,2 % 58,1 %
1992 48 1,5 1 0 % 56,3 %
1991 46 1,2 1 4,4 % 39,1 %
1990 95 1,3 1 0 % 41,1 %
1989 25 1,2 1 0 % 60 %
1988 26 1,2 1 0 % 42,3 %
1987 40 1,1 1 0 % 35 %
1986 30 1,3 1 0 % 23,3 %
1985 22 1,1 1 4,6 % 27,3 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN