SCHWARZMÜLLER SPA 3/E – statistika z registru

V registru je evidováno 2 786 vozidel modelu SCHWARZMÜLLER SPA 3/E z let 1991–2023, včetně vyřazených.

2 786vozidel celkem
1991–2023roky výroby
2,0průměr vlastníků
0,9 %podíl dovoz
69 %podíl firemní
Rok výrobyVozidelPrůměr vlastníkůMedián vlastníkůDovozFiremní
2023 33 1,7 2 0 % 100 %
2022 107 1,6 2 0 % 100 %
2021 165 2,1 2 0,6 % 100 %
2020 104 2,3 2 0 % 100 %
2019 92 2,6 2,5 5,4 % 100 %
2018 33 2,9 3 0 % 100 %
2016 37 3,2 3 5,4 % 97,3 %
2015 117 3,5 3 0,9 % 100 %
2014 126 3,4 3 0 % 100 %
2013 66 3,4 3 0 % 100 %
2007 29 2,0 2 17,2 % 55,2 %
2006 72 1,9 2 2,8 % 55,6 %
2005 119 1,9 2 2,5 % 76,5 %
2004 123 1,9 2 4,1 % 51,2 %
2003 87 2,1 2 2,3 % 79,3 %
2002 111 2,3 2 0 % 83,8 %
2001 100 2,2 2 0 % 65 %
2000 179 1,6 1 0 % 55,3 %
1999 221 1,5 1 0 % 48,4 %
1998 204 1,3 1 0 % 42,2 %
1997 149 1,9 2 0 % 46,3 %
1996 130 1,9 2 0 % 46,9 %
1995 89 1,6 2 0 % 49,4 %
1994 111 1,4 1 0 % 41,4 %
1993 67 1,6 1 0 % 55,2 %
1992 95 1,7 1 0 % 48,4 %
1991 20 1,1 1 0 % 55 %

Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.

Jak čísla číst

Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.

Prověřte konkrétní vozidlo podle VIN