SEAT ALHAMBRA – statistika z registru
V registru je evidováno 10 153 vozidel modelu SEAT ALHAMBRA z let 1996–2020, včetně vyřazených.
10 153vozidel celkem
1996–2020roky výroby
2,9průměr vlastníků
50,8 %podíl dovoz
41,3 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 58 | 1,8 | 2 | 74,1 % | 51,7 % |
| 2019 | 107 | 2,1 | 2 | 49,5 % | 62,6 % |
| 2018 | 84 | 2,4 | 2 | 57,1 % | 71,4 % |
| 2017 | 143 | 2,3 | 2 | 51,1 % | 68,5 % |
| 2016 | 146 | 2,4 | 2 | 60,3 % | 56,6 % |
| 2015 | 190 | 2,5 | 2 | 65,8 % | 58,4 % |
| 2014 | 209 | 2,5 | 2 | 79 % | 56,9 % |
| 2013 | 221 | 2,5 | 2 | 82,8 % | 50,7 % |
| 2012 | 294 | 2,7 | 2 | 64,6 % | 61,2 % |
| 2011 | 343 | 2,8 | 3 | 56,9 % | 60,9 % |
| 2010 | 175 | 2,6 | 2 | 61,1 % | 47,4 % |
| 2009 | 156 | 2,7 | 2 | 69,9 % | 48,7 % |
| 2008 | 285 | 3,1 | 3 | 73 % | 54,4 % |
| 2007 | 408 | 3,1 | 3 | 62,7 % | 49 % |
| 2006 | 485 | 3,3 | 3 | 65,4 % | 47,6 % |
| 2005 | 459 | 2,9 | 3 | 76 % | 37 % |
| 2004 | 702 | 3,0 | 3 | 63,1 % | 40,7 % |
| 2003 | 924 | 3,1 | 3 | 49,5 % | 43,1 % |
| 2002 | 969 | 3,1 | 3 | 47,5 % | 40,6 % |
| 2001 | 1 173 | 3,2 | 3 | 40,6 % | 37,1 % |
| 2000 | 698 | 3,0 | 2,5 | 39,4 % | 30,5 % |
| 1999 | 759 | 2,4 | 2 | 33,5 % | 23,8 % |
| 1998 | 543 | 2,5 | 2 | 25,4 % | 22,1 % |
| 1997 | 474 | 2,7 | 2 | 20,5 % | 31,7 % |
| 1996 | 148 | 2,3 | 2 | 31,1 % | 21,6 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.