SEAT LEON – statistika z registru
V registru je evidováno 12 678 vozidel modelu SEAT LEON z let 1999–2021, včetně vyřazených.
12 678vozidel celkem
1999–2021roky výroby
3,2průměr vlastníků
32,5 %podíl dovoz
45,7 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 42 | 2,4 | 2 | 23,8 % | 73,8 % |
| 2020 | 101 | 2,7 | 2 | 20,8 % | 77,2 % |
| 2019 | 115 | 2,6 | 2 | 17,4 % | 69,6 % |
| 2018 | 159 | 2,6 | 2 | 23,3 % | 61,6 % |
| 2017 | 213 | 2,5 | 2 | 19,3 % | 69 % |
| 2016 | 228 | 3,0 | 3 | 24,6 % | 68,9 % |
| 2015 | 254 | 2,9 | 2,5 | 30,7 % | 64,6 % |
| 2014 | 269 | 3,0 | 2 | 46,8 % | 63,2 % |
| 2013 | 438 | 2,4 | 2 | 28,8 % | 78,8 % |
| 2012 | 171 | 2,9 | 2 | 34,5 % | 48,5 % |
| 2011 | 559 | 2,8 | 2 | 18,8 % | 48,3 % |
| 2010 | 559 | 2,6 | 2 | 17,3 % | 36,5 % |
| 2009 | 527 | 3,3 | 3 | 23,2 % | 51,8 % |
| 2008 | 623 | 3,5 | 3 | 34,2 % | 55,4 % |
| 2007 | 679 | 3,7 | 3 | 39,6 % | 57,3 % |
| 2006 | 727 | 3,5 | 3 | 39,9 % | 52 % |
| 2005 | 899 | 3,5 | 3 | 38,5 % | 45,5 % |
| 2004 | 1 015 | 3,3 | 3 | 44,2 % | 39 % |
| 2003 | 1 098 | 3,4 | 3 | 43,3 % | 41,4 % |
| 2002 | 1 114 | 3,4 | 3 | 34,2 % | 45,3 % |
| 2001 | 1 292 | 3,3 | 3 | 30,8 % | 31,3 % |
| 2000 | 1 534 | 3,0 | 2 | 24,8 % | 26 % |
| 1999 | 62 | 3,1 | 3 | 40,3 % | 17,7 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.