VOLKSWAGEN MULTIVAN – statistika z registru
V registru je evidováno 9 526 vozidel modelu VOLKSWAGEN MULTIVAN z let 1993–2026, včetně vyřazených.
9 526vozidel celkem
1993–2026roky výroby
3,1průměr vlastníků
35,4 %podíl dovoz
76,3 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 142 | 1,4 | 1 | 5,6 % | 86,6 % |
| 2025 | 388 | 1,7 | 2 | 8,5 % | 89,4 % |
| 2024 | 216 | 2,1 | 2 | 15,3 % | 90,7 % |
| 2023 | 186 | 2,2 | 2 | 24,2 % | 88,7 % |
| 2022 | 291 | 2,2 | 2 | 26,1 % | 93,5 % |
| 2021 | 264 | 2,1 | 2 | 27,3 % | 91,7 % |
| 2020 | 263 | 2,6 | 2 | 24,3 % | 90,9 % |
| 2019 | 236 | 2,5 | 2 | 26,3 % | 88,6 % |
| 2018 | 217 | 2,5 | 2 | 33,6 % | 85,7 % |
| 2017 | 348 | 2,8 | 2 | 35,6 % | 84,8 % |
| 2016 | 326 | 2,9 | 2 | 47,2 % | 76,4 % |
| 2015 | 182 | 2,8 | 2 | 52,8 % | 68,5 % |
| 2014 | 127 | 3,4 | 3 | 45,7 % | 77,2 % |
| 2013 | 169 | 3,2 | 3 | 47,9 % | 81,7 % |
| 2012 | 300 | 3,5 | 3 | 31 % | 85 % |
| 2011 | 374 | 3,5 | 3 | 34,8 % | 84,5 % |
| 2010 | 519 | 3,6 | 3 | 34,5 % | 83,6 % |
| 2009 | 376 | 3,3 | 3 | 23,4 % | 85,4 % |
| 2008 | 469 | 3,4 | 3 | 28,4 % | 82,9 % |
| 2007 | 681 | 3,3 | 3 | 33,6 % | 77,7 % |
| 2006 | 682 | 3,4 | 3 | 35,9 % | 74,3 % |
| 2005 | 825 | 3,5 | 3 | 36,4 % | 72,6 % |
| 2004 | 855 | 3,9 | 3 | 36,1 % | 72,7 % |
| 2003 | 524 | 3,5 | 3 | 53,2 % | 56,5 % |
| 2002 | 93 | 2,3 | 2 | 87,1 % | 26,9 % |
| 2001 | 83 | 2,4 | 2 | 77,1 % | 20,5 % |
| 2000 | 85 | 2,8 | 2 | 71,8 % | 28,2 % |
| 1999 | 73 | 2,8 | 2 | 79,5 % | 11 % |
| 1998 | 55 | 2,9 | 3 | 85,5 % | 20 % |
| 1997 | 71 | 3,1 | 3 | 62 % | 15,5 % |
| 1996 | 50 | 3,1 | 3 | 60 % | 22 % |
| 1994 | 29 | 2,9 | 3 | 48,3 % | 20,7 % |
| 1993 | 27 | 3,4 | 3 | 37 % | 25,9 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.