VW PASSAT – statistika z registru
V registru je evidováno 33 756 vozidel modelu VW PASSAT z let 1974–2007, včetně vyřazených.
33 756vozidel celkem
1974–2007roky výroby
2,1průměr vlastníků
5,7 %podíl dovoz
28,1 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2007 | 32 | 3,7 | 3 | 34,4 % | 50 % |
| 2006 | 40 | 3,1 | 2,5 | 40 % | 47,5 % |
| 2005 | 118 | 2,6 | 2 | 22 % | 39,8 % |
| 2004 | 348 | 2,7 | 2 | 10,1 % | 49,4 % |
| 2003 | 1 251 | 3,2 | 3 | 6,4 % | 63,2 % |
| 2002 | 2 042 | 3,4 | 3 | 9,2 % | 59,8 % |
| 2001 | 2 862 | 3,3 | 3 | 10,3 % | 48 % |
| 2000 | 2 200 | 2,8 | 2 | 9,5 % | 39,8 % |
| 1999 | 2 413 | 2,6 | 2 | 10,9 % | 29,8 % |
| 1998 | 3 180 | 2,5 | 2 | 9,6 % | 28,7 % |
| 1997 | 2 754 | 2,7 | 2 | 11,8 % | 38,7 % |
| 1996 | 1 145 | 2,0 | 2 | 4,5 % | 37,4 % |
| 1995 | 1 000 | 1,8 | 1 | 2,2 % | 38,3 % |
| 1994 | 855 | 1,6 | 1 | 2,7 % | 34,9 % |
| 1993 | 845 | 1,4 | 1 | 1,3 % | 25,4 % |
| 1992 | 1 472 | 1,2 | 1 | 1,4 % | 16,5 % |
| 1991 | 1 613 | 1,1 | 1 | 1 % | 11,3 % |
| 1990 | 1 336 | 1,1 | 1 | 1,1 % | 8,2 % |
| 1989 | 1 396 | 1,1 | 1 | 0,5 % | 8,9 % |
| 1988 | 937 | 1,1 | 1 | 0,5 % | 6,2 % |
| 1987 | 707 | 1,1 | 1 | 0 % | 5,1 % |
| 1986 | 843 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,6 % |
| 1985 | 746 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,7 % |
| 1984 | 264 | 1,0 | 1 | 0 % | 6,8 % |
| 1983 | 220 | 1,1 | 1 | 0 % | 6,4 % |
| 1982 | 315 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,5 % |
| 1981 | 572 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,3 % |
| 1980 | 465 | 1,1 | 1 | 0 % | 2,8 % |
| 1979 | 720 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,6 % |
| 1978 | 503 | 1,1 | 1 | 0 % | 3,4 % |
| 1977 | 253 | 1,0 | 1 | 0 % | 2,4 % |
| 1976 | 126 | 1,1 | 1 | 0 % | 4 % |
| 1975 | 97 | 1,1 | 1 | 0 % | 1 % |
| 1974 | 86 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,2 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.