VW PASSAT VARIANT – statistika z registru
V registru je evidováno 27 804 vozidel modelu VW PASSAT VARIANT z let 1977–2008, včetně vyřazených.
27 804vozidel celkem
1977–2008roky výroby
2,5průměr vlastníků
21,2 %podíl dovoz
25,8 %podíl firemní
| Rok výroby | Vozidel | Průměr vlastníků | Medián vlastníků | Dovoz | Firemní |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008 | 54 | 3,3 | 3 | 81,5 % | 38,9 % |
| 2007 | 43 | 2,8 | 2 | 46,5 % | 32,6 % |
| 2006 | 50 | 3,2 | 2,5 | 48 % | 32 % |
| 2005 | 237 | 2,6 | 2 | 43 % | 31,2 % |
| 2004 | 724 | 2,4 | 2 | 21,7 % | 27,9 % |
| 2003 | 1 515 | 2,6 | 2 | 19,2 % | 32,3 % |
| 2002 | 2 829 | 3,0 | 2 | 25,3 % | 38,9 % |
| 2001 | 4 473 | 3,1 | 3 | 28,7 % | 32,9 % |
| 2000 | 2 603 | 2,6 | 2 | 25,1 % | 25,2 % |
| 1999 | 3 386 | 2,6 | 2 | 24,3 % | 22,9 % |
| 1998 | 3 577 | 2,6 | 2 | 25,3 % | 20 % |
| 1997 | 1 379 | 2,6 | 2 | 28 % | 14,1 % |
| 1996 | 1 341 | 2,0 | 2 | 10,2 % | 25,6 % |
| 1995 | 1 306 | 1,9 | 1 | 10,4 % | 26,8 % |
| 1994 | 800 | 1,7 | 1 | 14,1 % | 26,5 % |
| 1993 | 699 | 1,5 | 1 | 4,4 % | 32,4 % |
| 1992 | 715 | 1,3 | 1 | 2,4 % | 23 % |
| 1991 | 498 | 1,1 | 1 | 5 % | 8 % |
| 1990 | 337 | 1,1 | 1 | 4,2 % | 9,5 % |
| 1989 | 341 | 1,1 | 1 | 3,5 % | 3,5 % |
| 1988 | 135 | 1,1 | 1 | 1,5 % | 6,7 % |
| 1987 | 222 | 1,1 | 1 | 0,4 % | 3,2 % |
| 1986 | 190 | 1,1 | 1 | 0 % | 8,4 % |
| 1985 | 113 | 1,1 | 1 | 0 % | 6,2 % |
| 1984 | 28 | 1,0 | 1 | 0 % | 3,6 % |
| 1983 | 21 | 1,0 | 1 | 0 % | 4,8 % |
| 1982 | 22 | 1,0 | 1 | 0 % | 9,1 % |
| 1981 | 55 | 1,0 | 1 | 0 % | 1,8 % |
| 1980 | 25 | 1,0 | 1 | 0 % | 4 % |
| 1979 | 36 | 1,1 | 1 | 0 % | 0 % |
| 1978 | 26 | 1,1 | 1 | 0 % | 19,2 % |
| 1977 | 24 | 1,0 | 1 | 0 % | 12,5 % |
Uvedeny jsou jen ročníky, kterých je v registru alespoň 20.
Jak čísla číst
Průměr a medián vlastníků počítáme ze všech vlastníků zapsaných v registru, včetně prodejce nebo leasingové společnosti při první registraci. Dovoz znamená, že má vozidlo v registru záznam o dovozu. Firemní je vozidlo, které aspoň jednou vlastnil subjekt s IČO (firma, organizace nebo podnikatel). Proto bývá podíl firemních vozidel u nových ročníků vysoký. Data se aktualizují jednou měsíčně. Nejde o hodnocení spolehlivosti ani ceny.