DB 31 500
- 1984
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN00002781003002979
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/00002781003002979
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DB 31 500
- Typ
- DB 31 500 NL GOFA /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 3. 1992
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SILNICE.CZ s. r. o. (IČO 26792711) od 7. 3. 2017
- Provozovatel: SILNICE.CZ s. r. o. (IČO 26792711) od 7. 3. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 3. 1992 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 30. 3. 1992 | Nový provozovatel | C+S - ČERNOHORSKÝ (IČO 15165787) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 1992 | Nový vlastník | PRAHA 4, | Registr silničních vozidel |
| 2. 10. 2006 | Nový provozovatel | ZEVAR,SPOL.S.R.O.,KRÁLOVSKÝ VRŠEK 7,JIHLAVA | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2006 | Nový provozovatel | ZEVAR energie, s.r.o. (IČO 25300369) | Registr silničních vozidel |
| 17. 9. 2007 | Nový provozovatel | ZEVAR CERNÁ S.R.O. | Registr silničních vozidel |
| 30. 10. 2007 | Nový provozovatel | ZEVAR, s.r.o. (IČO 25544101) | Registr silničních vozidel |
| 10. 11. 2009 | Nový provozovatel | ETAMEX,S.R.O. HABRY,OKR.HAVLÍCKUV BROD. | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2009 | Nový provozovatel | ETAMEX s.r.o. v likvidaci (IČO 27132307) | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2010 | Nový provozovatel | BIOPROJECT s.r.o. (IČO 25864718) | Registr silničních vozidel |
| 3. 5. 2011 | Nový provozovatel | BPS Habry s.r.o. (IČO 24670847) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2011 | Nový vlastník | BPS Habry s.r.o. (IČO 24670847) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | 4Energy Servis s.r.o. (IČO 24670316) | Registr silničních vozidel |
| 7. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | SILNICE.CZ s. r. o. (IČO 26792711) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 2. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 17. 2. 2018 |
| 17. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 19. 3. 2017 |
| 5. 10. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2016 |
| 29. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 780 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 9. 2015 |
| 8. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3216) | 1 100 200 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2014 |
| 12. 10. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 9. 2013 |
| 17. 9. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 17. 10. 2012 |
| 20. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 9. 2012 |
| 9. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2011 |
| 30. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 9. 2011 |
| 2. 8. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2010 |
| 25. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2009 |
| 19. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel C+S - ČERNOHORSKÝ (IČO 15165787)
-
Nový vlastník PRAHA 4,
-
Konec: vlastník PRAHA 4,
-
Nový provozovatel ZEVAR,SPOL.S.R.O.,KRÁLOVSKÝ VRŠEK 7,JIHLAVA
-
Nový provozovatel ZEVAR energie, s.r.o. (IČO 25300369)
-
Nový provozovatel ZEVAR CERNÁ S.R.O.
-
Nový provozovatel ZEVAR, s.r.o. (IČO 25544101)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2010 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-09-10-0462
-
Nový provozovatel ETAMEX,S.R.O. HABRY,OKR.HAVLÍCKUV BROD.
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-09-11-0597
-
Nový provozovatel ETAMEX s.r.o. v likvidaci (IČO 27132307)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-10-08-0038
-
Nový provozovatel BIOPROJECT s.r.o. (IČO 25864718)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2011 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-10-09-0661
-
Nový provozovatel BPS Habry s.r.o. (IČO 24670847)
-
Nový vlastník BPS Habry s.r.o. (IČO 24670847)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-11-05-0232Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BRODPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-11-09-0440
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BRODPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-12-09-0351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2013 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-12-10-0302Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2013 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2014 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-13-09-0362Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2014 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-14-07-0236Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Nový vlastník a provozovatel 4Energy Servis s.r.o. (IČO 24670316)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2015 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2015 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-14-09-0867
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-15-10-0062Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-02-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-02-0245
-
Nový vlastník a provozovatel SILNICE.CZ s. r. o. (IČO 26792711)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KRNOVVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- DB 31 500
- Typ
- DB 31 500 NL GOFA /
- VIN
- 00002781003002979
- PČV
- 7215604
- Druh vozidla
- NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- NÁVĚS CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 3. 1992
- Druh (typ)
- NÁVĚS CISTERNOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10900/ 2350/ 3550
- Rozvor [mm]
- 1400-1400-2800
- Provozní hmotnost
- 9210
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8900/ 8900
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 00002781003002979
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- JOST 2781
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- UD385503
- Číslo ORV
- UAR627749
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- - technická způsob. schválena v Litoměřicích dne 30.03.1992
- DOVOZ HOLANDSKO
-jednotná cel. deklarace č. 20612103000560 ze dne 12.03.1992
04.08.2010 druhopis TP AL 111321 za popsaný (vyd.30.3.92)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 00002781003002979
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.