TATRA 815

  • 1983
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12667 cm³
  • 170 kW ≈ 231 k

VIN01353128

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/01353128

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
815
Typ
TATRA 815 P14 28170 6X6.2 / P14
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
1. 1. 1983
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1983
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12667 cm³
Výkon
170 kW
Kategorie
N3G – Nákladní automobil speciální
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
15 213 km
při prohlídce 15. 5. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Zemědělská akciová společnost Koloveč
od 23. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1983 První registrace Registr silničních vozidel
9. 2. 1994 Nový provozovatel Ing. Jaroslav Melichar - ME-DE STAV (IČO 13436228) Registr silničních vozidel
24. 4. 2007 Nový provozovatel Antonín Majer (IČO 10452311) Registr silničních vozidel
26. 11. 2007 Nový provozovatel KRALOVICKÁ ZEMEDELSKÁ A.S. TYRŠOVA 560 KRALOVICE Registr silničních vozidel
7. 1. 2008 Nový vlastník a provozovatel Kralovická zemědělská a.s. (IČO 25219502) Registr silničních vozidel
23. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Koloveč (IČO 47717700) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 201020132016201920222025 6. 4. 2009: 1 176 km9. 4. 2010: 7 111 km20. 4. 2011: 15 341 km18. 4. 2012: 304 451 km10. 4. 2013: 307 399 km28. 3. 2014: 313 234 km30. 3. 2015: 317 037 km30. 3. 2016: 320 560 km1. 4. 2016: 320 560 km29. 3. 2017: 325 277 km26. 3. 2018: 328 210 km26. 3. 2018: 328 211 km26. 3. 2019: 332 184 km22. 3. 2022: 335 581 km22. 3. 2022: 335 591 km22. 3. 2023: 336 653 km22. 3. 2023: 336 654 km24. 4. 2024: 14 688 km24. 4. 2024: 14 691 km7. 5. 2024: 14 804 km29. 4. 2025: 14 927 km15. 5. 2026: 15 212 km15. 5. 2026: 15 213 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 5. 2026 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 15 213 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 5. 2027
15. 5. 2026 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 15 212 km způsobilé bez závad 15. 5. 2027
29. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 14 927 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 4. 2026
7. 5. 2024 Opakovaná STK Klatovy (č. 3412) 14 804 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 4. 2025
24. 4. 2024 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 14 691 km nižší než dříve dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.11.1.1 U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. vážná
24. 5. 2024
24. 4. 2024 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 14 688 km nižší než dříve způsobilé bez závad 24. 4. 2025
22. 3. 2023 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 336 654 km způsobilé
8 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
22. 3. 2024
22. 3. 2023 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 336 653 km způsobilé bez závad 22. 3. 2024
22. 3. 2022 Pravidelná STK Rybnice (č. 3415) 335 591 km způsobilé
10 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
22. 3. 2023
22. 3. 2022 Měření emisí Rybnice (č. 440709) 335 581 km způsobilé bez závad 22. 3. 2023
26. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Rybnice (č. 3415) 332 184 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
26. 3. 2020
26. 3. 2018 Pravidelná STK Rybnice (č. 3415) 328 211 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 3. 2019
26. 3. 2018 Měření emisí Rybnice (č. 440709) 328 210 km – bez závad 26. 3. 2019
29. 3. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 325 277 km způsobilé
6 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
29. 3. 2018
1. 4. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 320 560 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
1. 4. 2017
30. 3. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 320 560 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
30. 3. 2018
30. 3. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 317 037 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
30. 3. 2016
28. 3. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 313 234 km způsobilé bez závad 28. 3. 2015
10. 4. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 307 399 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
10. 4. 2014
18. 4. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 304 451 km způsobilé
2 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 4. 2013
20. 4. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 15 341 km způsobilé
10 lehkých
  • 2241 Provozní tlak vzduchu: je mimo předepsané meze, odchylka však nepřekračuje 15 % jmenovitého tlaku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7081 Spojka není správně seřízena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 4. 2012
9. 4. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 7 111 km způsobilé
7 lehkých
  • 2241 Provozní tlak vzduchu: je mimo předepsané meze, odchylka však nepřekračuje 15 % jmenovitého tlaku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 4. 2011
6. 4. 2009 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 1 176 km způsobilé
7 lehkých
  • 4056 Házivost kola neodpovídá požadavkům tolerance nebo zdeformovaný nebo jinak zjevně poškozený disk či ráfek ovlivňuje provozní vlastnosti vozidla. (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2071 Mrtvý chod pedálu brzdy je podstatně větší nebo menší než předpisuje výrobce vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Ing. Jaroslav Melichar - ME-DE STAV (IČO 13436228)
  3. Nový provozovatel Antonín Majer (IČO 10452311)
  4. Nový provozovatel KRALOVICKÁ ZEMEDELSKÁ A.S. TYRŠOVA 560 KRALOVICE
  5. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
  6. Nový vlastník a provozovatel Kralovická zemědělská a.s. (IČO 25219502)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2010 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-09-04-0367
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2011 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-10-04-0535
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2012 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-11-04-1203
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2013 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-12-04-1156
  11. Vyřazení z provozu KRALOVICE
  12. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-13-04-0535
  14. Vyřazení z provozu KRALOVICE
  15. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-14-03-1614
  17. Vyřazení z provozu KRALOVICE
  18. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-03-1759
  20. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-16-03-1882
    Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-16-04-0062
  23. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  24. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-03-1970
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2019 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-03-1738
  27. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  28. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2020 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-19-03-1957
  30. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  31. Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2023 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-22-03-1765
  33. Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Koloveč (IČO 47717700)
    Evidenční kontrola stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
    Konec vyřazení z provozu KRALOVICE
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-03-0261
  35. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-04-0369
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-05-0107
  37. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-04-0385
  38. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-05-0231
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – LOUKA U LITVÍNOVA

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (TATRA 815 1983 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,6 %

Srovnáváme s 839 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 815

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
815
Typ
TATRA 815 P14 28170 6X6.2 / P14
Varianta
28170
Verze
6X6.2
Typ kód
P14
VIN
01353128
PČV
7781670
Druh vozidla
Nákladní automobil speciální
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
TATRA, KOPŘIVNICE, ČR
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
1. 1. 1983
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1983
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ-DOMÍCHÁVAČ BETONU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, KOPŘIVNICE, ČR
Typ motoru
T3A-928-30
Číslo motoru
24461
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
170 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12667
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
70

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.63
Spotřeba předpis
ZM 36,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 0
Za jízdy
88.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8670/ 2500/ 3500
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
13100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
23400/ 23400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7400/ 7400
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Objem cisterny
4
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
12,00 20 NB 27 18 PR/ 8,00 - 20/ 172/335 - 10/2
12,00 20 NB 27 18 PR/ 8,00 - 20/ 172/335 - 10/2
12,00 20 NB 27 18 PR/ 8,00 - 20/ 172/335 - 10/2
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ZŤS, KOŠICE, SLOVENSKO
Výrobní číslo karoserie
AM 369/1353-128
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UF265914
Číslo ORV
UBD144789
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)