ŠKODA 706 RTHP

  • 1978
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11781 cm³
  • 187,8 kW ≈ 255 k

VIN120151811

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/120151811

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
706 RTHP
Typ
ŠKODA 706 RTH CAS 25 / CAS 25
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
8. 11. 2007
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11781 cm³
Výkon
187,8 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
6 771 km
při prohlídce 7. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Obec Ovčáry
od 18. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1978 První registrace Registr silničních vozidel
8. 11. 2007 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
8. 11. 2007 Nový vlastník a provozovatel Město Neratovice (IČO 00237108) Registr silničních vozidel
18. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel Obec Ovčáry (IČO 00237159) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 5005 0007 500 201020132016201920222025 24. 2. 2009: 5 440 km16. 3. 2010: 612 km14. 3. 2011: 1 033 km13. 3. 2012: 1 642 km11. 3. 2013: 2 215 km10. 3. 2014: 2 918 km5. 3. 2015: 3 594 km3. 3. 2016: 4 589 km28. 2. 2017: 5 161 km8. 3. 2018: 5 505 km12. 9. 2018: 5 811 km14. 3. 2019: 5 974 km10. 3. 2020: 6 180 km20. 8. 2021: 6 394 km16. 8. 2022: 6 486 km18. 8. 2023: 6 584 km10. 4. 2025: 6 638 km7. 4. 2026: 6 771 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 6 771 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
7. 4. 2027
10. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 6 638 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
10. 4. 2026
18. 8. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 6 584 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 8. 2024
16. 8. 2022 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 6 486 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 8. 2023
20. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 6 394 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 8. 2022
10. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 6 180 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 3. 2021
14. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 5 974 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 3. 2020
12. 9. 2018 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) 5 811 km způsobilé bez závad
8. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 5 505 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
8. 3. 2019
28. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 5 161 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
28. 2. 2018
3. 3. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 4 589 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 3. 2017
5. 3. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 3 594 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
5. 3. 2016
10. 3. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 2 918 km způsobilé bez závad 10. 3. 2015
11. 3. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 2 215 km způsobilé bez závad 11. 3. 2014
13. 3. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 1 642 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
13. 3. 2013
14. 3. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 1 033 km způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 3. 2012
16. 3. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 612 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 3. 2011
24. 2. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3215) 5 440 km způsobilé
4 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7081 Spojka není správně seřízena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 2. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Město Neratovice (IČO 00237108)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2010 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2011 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2012 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-02-1124
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-03-0320
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-18-09-0779
  14. Nový vlastník a provozovatel Obec Ovčáry (IČO 00237159)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-03-0945
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-03-0572
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-08-1501
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-08-1060
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-08-1230
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-04-0599
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-04-0212
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
706 RTHP
Typ
ŠKODA 706 RTH CAS 25 / CAS 25
Typ kód
CAS 25
VIN
120151811
PČV
5258574
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
8. 11. 2007
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
ŠKODA 706 RT
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
187.8 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11781
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
86

Emise a spotřeba

Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
28 / 65
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
115
Za jízdy
88

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7550/ 2435/ 2950
Rozvor [mm]
4000
Provozní hmotnost
9840
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13570/ 13570
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4570/ 4570
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
14470/ 14470
Objem cisterny
3.5
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.0 - 20 EHD 16 PR/ 8.0 - 20 DĚLENÝ
11.00 - 20 EHD 16 PR/ 8.0 - 20 DĚLENÝ
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
8 / 8 / 0
Spojovací zařízení - druh
NESAMOČINÝ 03 ČSN 3660.1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
457-077-77
Číslo TP
UJ478576
Číslo ORV
UAU015293
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
VÝSTAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY,MAN,VOZIDLO ZAŘA- ZENO DO SYSTÉMU - IZS,VYHL. 35/2007 SB. - ORANŽOVÉ BLIKAJÍCÍ SVĚTLA (NESMÍ BÝT POUŽÍVÁNO ZA JÍZDY VOZIDLA), VYHLÁŠKA č. 341/2014 SB., PŘÍLOHA 12, PÍSMENO D.
Další záznamy
ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA: PROTIPOŽÁRNÍ VÝSTROJ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*R-BARVA: ČERVENÁ + BÍLÁ
VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY VYHLÁŠKY Č. 90/1975 SB. O PODMÍNKÁCH PROVOZU VOZIDEL NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH.
VÝŠE POPSANÉ MOTOROVÉ VOZIDLO SE SHODUJE S TYPEM, JEHOŽ TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST BYLA
SCHVÁLENA Č.J.:7186/94, MV ČSR-SSR, SPRÁVOU PRO DOPRAVU DNE 20.01.1964.
01.03.2016 VYHLÁŠKA Č. 35/2007 SB. BOD 35 - MONTÁŽ ORANŽOVÝCH BLIKAJÍCÍCH SVĚTEL
(ZADNÍ ČÁST VOZIDLA - ZAŘÍZENÍ NESMÍ BÝT POUŽITO ZA JÍZDY VOZIDLA)
VYHLÁŠKA č. 341/2014 SB., PŘÍLOHA 12, PÍSMENO D.

Další ověření (externí odkazy)