JEEP RENEGADE
- 2021
- BÍLÁ
- BA + EL
- 1332 cm³
- 132 kW ≈ 179 k
VIN1C4BU0004LP008160
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1C4BU0004LP008160
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- JEEP
- Model
- RENEGADE
- Typ
- / BU
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- BA + EL
- Zdvihový objem
- 1332 cm³
- Výkon
- 132 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217) od 15. 12. 2023
- Provozovatel: MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217) od 15. 12. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 31–65 tis. km (medián 45 148 km, 156 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 3. 2021 | První registrace | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2021 | Nový provozovatel | HAVEX Mobility s.r.o. (IČO 25322508) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | I M O F A, spol. s.r.o. (IČO 43874452) | Registr silničních vozidel |
| 10. 5. 2023 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Holešov (č. 3743) | 46 355 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2027 |
| 13. 12. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3126) | 36 950 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3126) | 33 604 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | 18 474 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel HAVEX Mobility s.r.o. (IČO 25322508)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2025
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-22-02-0889
-
Nový vlastník a provozovatel I M O F A, spol. s.r.o. (IČO 43874452)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-23-05-0457
-
Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-23-12-0875
-
Nový vlastník a provozovatel MRAZÍK, spol. s.r.o. (IČO 00207217)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2027 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-25-11-0738
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- JEEP
- Obchodní označení
- RENEGADE
- Typ
- / BU
- Varianta
- AXT23
- Verze
- 19C
- Typ kód
- BU
- VIN
- 1C4BU0004LP008160
- PČV
- 16690676
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FCA US LLC, MICHIGAN, USA
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FCA ITALY S.P.A.
- Typ motoru
- 46337540
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 132 / 5750
- Palivo
- BA + EL
- Zdvihový objem [cm³]
- 1332
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 199
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AP
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 46
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AP
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 3750
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4239/ 1805/ 1692
- Rozvor [mm]
- 2570
- Rozchod [mm]
- 1551/ 1553/ /
- Provozní hmotnost
- 1845
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2315/ 2315
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1180/ 1180
1240/ 1240
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1150/ 1150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 600/ 600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3215/ 3215
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/45 R19 99H XL/ 7.5J X 19 ET 40
235/45 R19 99H XL/ 7.5J X 19 ET 40
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 9266-0346
- ES/EU
- e3*2007/46*0300*28
- Číslo TP
- UL795932
- Číslo ORV
- UBG464614
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- #V.9: EURO 6 AP
#P.2: 94 KW – MAX.VÝKON ELEKTROMOTORU
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #N.1-N.2: 7J X 17 ET 40; 235/55 R17 99H
7J X 17 ET 40; 215/60 R17 96H
7J X 18 ET 40; 235/50 R18 101H XL
*17EL:165 (WH/KM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1C4BU0004LP008160
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.