JEEP GRAND CHEROKEE
- 2014
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2987 cm³
- 140 kW ≈ 190 k
VIN1C4RJFCMXEC397941
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1C4RJFCMXEC397941
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království), datum dovozu 30. 7. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- JEEP
- Model
- GRAND CHEROKEE
- Typ
- / WK
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 8. 2020
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2987 cm³
- Výkon
- 140 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: DCS Invest s.r.o. (IČO 29380308) od 4. 8. 2020
- Provozovatel: DCS Invest s.r.o. (IČO 29380308) od 4. 8. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 164–251 tis. km (medián 199 082 km, 70 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 7. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 7. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | DCS Invest s.r.o. (IČO 29380308) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3712) | 262 894 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2028 |
| 29. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3712) | 225 175 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2026 |
| 1. 2. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | 181 905 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2024 |
| 1. 2. 2022 | Měření emisí | Kojetín (č. 480811) | 181 893 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2024 |
| 26. 1. 2022 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470817) | 181 708 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 26. 2. 2020 | Před registrací + měření emisí | Praha (č. 3112) | 151 986 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 2. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěDovoz ze zahraničí Belgické království
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-20-02-1537
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel DCS Invest s.r.o. (IČO 29380308)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2022 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2024 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-22-02-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2026 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-24-01-0833
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2028 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-26-01-0823
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- JEEP
- Obchodní označení
- GRAND CHEROKEE
- Typ
- / WK
- Varianta
- JLKCM
- Verze
- E5LD2A
- Typ kód
- WK
- VIN
- 1C4RJFCMXEC397941
- PČV
- 16410331
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- CHRYSLER GROUP LLC
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 8. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VM MOTORI
- Typ motoru
- VM44D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 140 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2987
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012J, EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.38
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 198
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.3 / 6.5 / 7.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4828/ 1943/ 1802
- Rozvor [mm]
- 2915
- Rozchod [mm]
- 1628/ 1634/ /
- Provozní hmotnost
- 2403
- Hmotnosti provozní Do
- 2533
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2949/ 2949
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1452/ 1452
1678/ 1678
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6449/ 6449
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- P265/60 R 18 109 T / 8.0 X 18 ET 56.4
P265/60 R 18 109 T / 8.0 X 18 ET 56.4
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5892-103-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0186*11
- Číslo TP
- UL130169
- Číslo ORV
- UAZ731092
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV B
- Další záznamy
- ZEMĚ PŮVODU: B, RZ: 1HDJ081, TP: 586969732
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N1/N2:
8.0 X 18 ET 56.4; 265/60 R 18 110 H
8.0 X 20 ET 56.4; 265/50 R 20 107 V, (111 V)
#T:
202 S PNEUMATIKAMI 265/60 R 18 110 H
202 S PNEUMATIKAMI 265/50 R 20 107 V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1C4RJFCMXEC397941
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.