JEEP GRAND CHEROKEE TRACKHAWK
- 2018
- ŠEDÁ
- benzin (BA)
- 6166 cm³
- 520 kW ≈ 707 k
VIN1C4RJFN9XJC381502
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1C4RJFN9XJC381502
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 57 dnů (21. 11. 2018 až 17. 1. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- JEEP
- Model
- GRAND CHEROKEE TRACKHAWK
- Datum 1. registrace
- 6. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 11. 2018
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 6166 cm³
- Výkon
- 520 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911) od 21. 11. 2018
- Vlastník: Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911) od 20. 7. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 9. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 11. 2018 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 21. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911) | Registr silničních vozidel |
| 17. 1. 2019 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2023 | Nový vlastník | Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 12. 2024 | Opakovaná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | 97 544 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2026 |
| 3. 12. 2024 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 97 523 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2026 |
| 2. 10. 2024 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | 93 754 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 1. 11. 2024 |
| 2. 10. 2024 | Měření emisí | Sadov (č. 540303) | 93 740 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2026 |
| 6. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 52 440 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2024 |
| 17. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Jenišov (č. 3434) | 2 050 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 10. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Praha (č. 3123) | 102 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2018 |
| 23. 10. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410946) | 81 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2022 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-18-10-1051
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911)
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-19-01-0785
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2024 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-22-09-0324
-
Nový vlastník Sedlecký kaolin a. s. (IČO 63509911)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2024 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-24-10-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2026 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 360 04, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-24-12-0115
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- JEEP
- Obchodní označení
- GRAND CHEROKEE TRACKHAWK
- VIN
- 1C4RJFN9XJC381502
- PČV
- 15495562
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- FCA US LLC, MICHIGAN, USA
- Datum 1. registrace
- 6. 9. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 11. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FCA US LLC, MICHIGAN, USA
- Typ motoru
- 6,2L V8
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 520 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6166
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 195/2013W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 327
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 21,4 / 13,8 / 15,7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 4650
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4820/ 1943/ 1725
- Rozvor [mm]
- 2913
- Rozchod [mm]
- 1669/ 1646
- Provozní hmotnost
- 2518
- Hmotnosti zatížení SZ
- 110
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2994/ 2994
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1509/ 1509
1679/ 1679
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3266/ 3266
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6260/ 6260
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/45ZR20 110Y/ 10X20
295/45ZR20 110Y/ 10X20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ897697
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 116
- Další záznamy
- Rozchod kol: 1 669/1 646 mm
Datum první registrace v Kanadě 6.9.2018
Vozidlo je vybaveno rezervní pneumatikou na dojetí
Výjimky z vyhlášky MD č. 341/2014Sb.
Příloha č. 3 - bezpečnostní pásy nejsou homologovány dle předpisů EHK/OSN,
ale dle předpisů DOT
Příloha č. 3 - vnějsší zpětná zrcátka nejou homologována dle přepisů EHK/OSN
Příloha č. 5 - přední sdružené světlomety, přední směrové svítilny, zadní skupinové
svítilny a zařízení pro osvětlení registrační značky nejsou homologovány dle
předpisů EHK/OSN, ale dle předpisů DOT
Nařízení komise - část A - výrobní štítek neobsahuje údaj o největší technicky
(EU) č. 19/2011 přípustné/povolené hmotnosti jízdní soupravy
Výjimky jsou uděleny v rámci schválení technické způsobilosti jednotlivě dovezeného
vozidla.Podmínkou udělení výjimek, vedle dalších případných podmínek, stanovených
schvalovacím orgánem při schválení způsobilosti jednotlivě dovezeného předmětného
vozidla a podmínek daných vyhláškou č. 341/2014 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků, je:
- bezpečnostní pásy a vnější zpětná zrcátka musí odpovídat svou funkčností požadavkům
předpisů EHK/OSN
- světelná zařízení musí svým barevným provedním odpovídat předpisům EHK/OSN
Vozidlo plní ustanovení zákona 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1C4RJFN9XJC381502
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.