CHRYSLER CRUISER

  • 2003
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2148 cm³
  • 89 kW ≈ 121 k

VIN1C8FYN8U93T548331

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1C8FYN8U93T548331

STK propadla 2. 12. 2022. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 2. 12. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 20. 4. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 62 dnů (20. 4. 2016 až 21. 6. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CHRYSLER
Model
CRUISER
Typ
/ PT
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
10. 6. 2003
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2148 cm³
Výkon
89 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 2. 12. 2022
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
255 201 km
při prohlídce 10. 3. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 186–259 tis. km (medián 219 730 km, 128 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
ACES Company, s. r. o.
od 24. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 6. 2003 První registrace Registr silničních vozidel
20. 4. 2016 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
20. 4. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 6. 2016 Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) Registr silničních vozidel
26. 9. 2016 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 9. 2021 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 11. 2021 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
8. 11. 2021 Nový provozovatel USB cars s.r.o. (IČO 09285458) Registr silničních vozidel
24. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel ACES Company, s. r. o. (IČO 25228382) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000220 000240 000260 000 201720182019202020212022 19. 4. 2016: 206 202 km21. 6. 2016: 207 958 km26. 9. 2016: 210 259 km20. 11. 2018: 223 406 km20. 11. 2018: 223 413 km2. 12. 2020: 230 945 km7. 12. 2020: 231 060 km6. 9. 2021: 233 676 km8. 11. 2021: 236 401 km10. 3. 2022: 255 201 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2022 Evidenční kontrola Tuklaty (č. 3232) 255 201 km způsobilé bez závad
8. 11. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3114) 236 401 km způsobilé bez závad
6. 9. 2021 Evidenční kontrola Chlumec (č. 3516) 233 676 km způsobilé bez závad
7. 12. 2020 Opakovaná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 231 060 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
2. 12. 2022
2. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 230 945 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.6.1.1.2 Nesvítí žádný zpětný světlomet. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.2 Některá část systému zavěšení kol (např. ramena) je poškozená, popraskaná nebo nadměrně zkorodovaná. vážná
2. 12. 2022
20. 11. 2018 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3524) 223 413 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 11. 2020
20. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3524) 223 406 km nezpůsobilé
2 lehké, 2 nebezpečné
  • 4.4.1.1.3 Nesvítí zadní směrová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. nebezpečná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.2 Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. nebezpečná
20. 11. 2020
26. 9. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3523) 210 259 km způsobilé bez závad
21. 6. 2016 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3523) 207 958 km způsobilé bez závad
19. 4. 2016 Před registrací Ústecký kraj (č. 3523) 206 202 km způsobilé
2 lehké
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
19. 4. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-04-1895
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-06-2093
  5. Nový vlastník fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-09-2059
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2020 · stanice: PODHOŘÍ 361/2, 40001, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3524-18-11-0317
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PODHOŘÍ 361/2, 40001, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3524-18-11-0307
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 1. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-12-0136
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-12-0340
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-09-0448
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  11. Nový vlastník fyzická osoba
    Nový provozovatel USB cars s.r.o. (IČO 09285458)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-21-11-0882
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-03-0648
  13. Nový vlastník a provozovatel ACES Company, s. r. o. (IČO 25228382)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (CHRYSLER CRUISER 2003 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 65,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 30,1 %

Srovnáváme s 176 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CHRYSLER CRUISER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CHRYSLER
Obchodní označení
CRUISER
Typ
/ PT
Varianta
EN8U
Verze
L2
Typ kód
PT
VIN
1C8FYN8U93T548331
PČV
13981665
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
DAIMLERCHRYSLER CORPORATION
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
10. 6. 2003
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAIMLERCHRYSLER CORPORATION
Typ motoru
664
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
89 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2148
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
183

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/1A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.1
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 5.6 / 6.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3150
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4288/ 1704/ 1601
Rozvor [mm]
2616
Rozchod [mm]
1481/ 1478/ /
Provozní hmotnost
1585
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1980/ 1980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1050/ 1050
980/ 980
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2930/ 2930
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91H / 6 X 15 ET 36,5
195/65 R15 91H / 6 X 15 ET 36,5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4330-014-01
ES/EU
e11*98/140058*04
Číslo ORV
UBJ411312
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
DOVOZ SRN, ORV SRN: VT081448, RZV SRN: MKK1043
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*12: 1 748MM - SPECIALNÍ VÝBAVA
*14: 1 665MM - SPECIALNÍ VÝBAVA
*N1-N2: 6X16 ET40; 205/55 R16 91H
6X15 ET36,5; 185/85 R15 88 M+S
VOZIDLO SPLŇUJE USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)