FORD MUSTANG

  • 2017
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 4951 cm³
  • 310 kW ≈ 421 k

VIN1FATP8FF6H5285326

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1FATP8FF6H5285326

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 27 dnů (23. 9. 2021 až 20. 10. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD
Model
MUSTANG
Typ
/ LAE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
11. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
11. 9. 2017
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
4951 cm³
Výkon
310 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
22 344 km
při prohlídce 4. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 35–88 tis. km (medián 59 671 km, 273 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Ráj čtyřkolek s.r.o.
od 20. 10. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 9. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
11. 9. 2017 Nový provozovatel GERAPPA s.r.o. (IČO 27460606) Registr silničních vozidel
23. 9. 2021 Nový vlastník GERAPPA s.r.o. (IČO 27460606) Registr silničních vozidel
20. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Ráj čtyřkolek s.r.o. (IČO 29036933) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

10 00015 00020 00025 000 2022202320242025 8. 9. 2021: 10 309 km19. 10. 2021: 10 529 km8. 9. 2023: 15 612 km4. 9. 2025: 22 344 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 22 344 km způsobilé bez závad 4. 9. 2027
8. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Humpolec (č. 3316) 15 612 km způsobilé bez závad 8. 9. 2025
19. 10. 2021 Evidenční kontrola Humpolec (č. 3316) 10 529 km způsobilé bez závad
8. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3633) 10 309 km způsobilé bez závad 8. 9. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel GERAPPA s.r.o. (IČO 27460606)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2023 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-21-09-0388
  3. Nový vlastník GERAPPA s.r.o. (IČO 27460606)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-21-10-0921
  5. Nový vlastník a provozovatel Ráj čtyřkolek s.r.o. (IČO 29036933)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2025 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-23-09-0348
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2027 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-25-09-0216
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (FORD MUSTANG 2017 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 45 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,6 %

Srovnáváme s 151 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD MUSTANG

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
FORD
Obchodní označení
MUSTANG
Typ
/ LAE
Varianta
MF8F2BX
Verze
4AABABRC
Typ kód
LAE
VIN
1FATP8FF6H5285326
PČV
14788878
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AE KABRIOLET
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
FORD MOTOR COMPANY, DEARBORN, USA
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
11. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
11. 9. 2017
Druh (typ)
AE KABRIOLET
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD
Typ motoru
F
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
310 / 6500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
4951
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
250

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 306
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
20.1 / 9.8 / 13.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 3750
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4784/ 1916/ 1404
Rozvor [mm]
2720
Rozchod [mm]
1582/ 1640/ /
Provozní hmotnost
1830
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2141/ 2141
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1070/ 1070
1120/ 1120
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
255/40 R19 96 Y/ 6J X 19 CH ET 45.0
275/40 R19 101 Y/ 9.5J X 19 CH ET52.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 /
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10077-114-04
ES/EU
e13*2007/46*1551*04
Číslo ORV
UBM384133
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 455/220/306 g/km
ROZCHOD: 1 582/1 640
#V.9b: 136/2014W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1384
#20-21: 255/40 R19 96 QM+S 9Jx19OS45.0
#20-21: 255/40 R19 96 Y 9Jx19CHOS45.0
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)