JOHN DEERE 6140R
- 2013
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6788 cm³
- 118 kW ≈ 160 k
VIN1L06140RVCN736993
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/1L06140RVCN736993
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Velká Británie a Severní Irsko), datum dovozu 28. 3. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- JOHN DEERE
- Model
- 6140R
- Typ
- / L001
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2018
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6788 cm³
- Výkon
- 118 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. (IČO 49786831) od 14. 2. 2019
- Provozovatel: REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. (IČO 49786831) od 14. 2. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 4. 2013 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 3. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 28. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AGRORENTAL s.r.o. (IČO 27254542) | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. (IČO 49786831) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Lubenec (č. 3507) | 11 405 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 6. 2030 |
| 3. 6. 2022 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 7 529 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2026 |
| 2. 6. 2022 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 7 529 km | – | bez závad | 2. 6. 2024 |
| 12. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Lubenec (č. 3507) | 4 032 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 3. 2018 | Před registrací + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3313) | 3 050 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-18-03-0704
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Velká Británie a Severní IrskoNový vlastník a provozovatel AGRORENTAL s.r.o. (IČO 27254542)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2022 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 375, 43983, LUBENEC · protokol CZ-3507-19-02-0096
-
Nový vlastník a provozovatel REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. (IČO 49786831)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 36401, TOUŽIM · protokol CZ-3421-22-56-9006
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2030 · stanice: PRAŽSKÁ 375, 43983, LUBENEC · protokol CZ-3507-26-06-0228
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- JOHN DEERE
- Obchodní označení
- 6140R
- Typ
- / L001
- Varianta
- ED44
- Typ kód
- L001
- VIN
- 1L06140RVCN736993
- PČV
- 15096907
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- DEERE & COMPANY
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2018
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CG604
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEERE & COMPANY
- Typ motoru
- 6068HL490
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 118 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6788
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68MA
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 2250
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5335/ 2550/ 3215
- Rozvor [mm]
- 2765
- Provozní hmotnost
- 6200
- Hmotnosti provozní Do
- 10600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10800/ 10800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5200/ 5200
7200/ 7200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 37000/ 26500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 37100
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 540/65 R 30 143 A8 / DW15L X 30
650/65 R 42 158 A8 / W20B X 42
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DEERE & COMPANY
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT.3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8166-004-00
- ES/EU
- e1*2003/37*0427
- Číslo TP
- ZA257641
- Číslo ORV
- ZAB017011
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- Přeregistrace vozidla v rámci EU - první registrace Velká Británie dne 10.04.2013.
TP VB č. 31139681705 odebrán; (RZ: CN13 EEX).
[Alternativní provedení vozidla:
*20: BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CG603
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 955 - 5 335 ; *30: 2 050 - 2 550; *31: 2 925 - 3 215
Traktor je vybaven zvláštním světelným výstražným zařízením oranžové barvy.
*29,30,31,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol, pneumatik,
typů spojovacích zařízení. Traktor může být vybaven přídavným závažím vpředu o
hmotnosti až 1 500 kg, 1 260 kg (1150 + 110), 1 010 kg (900 + 110), 1 010 kg
(18x50+110) nebo předním TBZ a závažími v zadních kolech o hmotnosti 77 kg
(2x38.5), 110 kg (2x55), 144 kg (2x72), 410 kg (2x 205), případně sestavami z
těchto závaží dle návodu k obsluze.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 mm/2 000; výkyvné táhlo/1 800; hák/3 000;
piton/3 000; kulový závěs K80/3 000; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další výbavě traktoru.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW18Lx28; 600/65 R 28 147 A8; 5 200 // DW15Lx30; 16.9 R 30 137 A8; 4
600 DW15Lx30; 540/65 R 30 143 A8; 5 200 // DW15Lx28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DWW23Ax38; 650/75 R 38 169 A8; 7 200 // W18Ax42; 520/85 R 42 157 A8;
7 200 DW20Ax42; 620/70 R 42 160 A8; 7 200 // DW18Lx38; 20.8 R 38 153
A8; 7 200 Další rozměry pneumatik a jejich kombinace jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m navíc:
- celková šířka je větší než je předepsáno,
- vzdálenost světel. zař. od bočního obrysu vozidla je větší než je předepsáno.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1L06140RVCN736993
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.