LIAZ SUB PP 20-2

  • 1982
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 148 kW ≈ 201 k

VIN300149206

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/300149206

STK propadla 16. 9. 2021. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 9. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (27. 10. 2014 až 31. 10. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Model
SUB PP 20-2
Typ
LIAZ 110.010 SUB MP 22 / MTS 24 R
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
30. 12. 1987
Datum 1. registrace v ČR
30. 12. 1987
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
148 kW
Kategorie
SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 16. 9. 2021
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
35 185 km
při prohlídce 13. 11. 2020
3
Vlastníci v registru
NADOZ, s.r.o.
od 31. 10. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 12. 1987 První registrace Slovácké strojírny, akciová společnost (IČO 00008702) Registr silničních vozidel
21. 4. 1999 Nový provozovatel Stanislav Mitáček (IČO 10097031) Registr silničních vozidel
28. 4. 1999 Nový vlastník a provozovatel Karel Kindl (IČO 11138106) Registr silničních vozidel
27. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel NADOZ, s.r.o. (IČO 49283171) Registr silničních vozidel
31. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel NADOZ, s.r.o. (IČO 49283171) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2013201520172019 25. 4. 2012: 30 120 km26. 4. 2013: 30 930 km29. 4. 2014: 31 550 km29. 10. 2014: 31 955 km1. 7. 2016: 32 976 km7. 8. 2017: 33 787 km30. 8. 2018: 344 654 km30. 8. 2018: 34 465 km9. 9. 2019: 34 824 km16. 9. 2020: 35 127 km13. 11. 2020: 35 185 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2020 Na žádost zákazníka Jičín (č. 3615) 35 185 km způsobilé bez závad
16. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 35 127 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 9. 2021
9. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 34 824 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 9. 2020
30. 8. 2018 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 34 465 km způsobilé
6 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 8. 2019
30. 8. 2018 Měření emisí Jičín (č. 560401) 344 654 km – bez závad 30. 8. 2019
7. 8. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 33 787 km způsobilé
6 lehkých
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 8. 2018
1. 7. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 32 976 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
1. 7. 2017
29. 10. 2014 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 31 955 km způsobilé bez závad
29. 4. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 31 550 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 4. 2015
26. 4. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 30 930 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 4. 2014
25. 4. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 30 120 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 4. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Slovácké strojírny, akciová společnost (IČO 00008702)
  2. Nový provozovatel Stanislav Mitáček (IČO 10097031)
  3. Nový vlastník a provozovatel Karel Kindl (IČO 11138106)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  5. Vyřazení z provozu HOŘICE
  6. Konec vyřazení z provozu HOŘICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  8. Vyřazení z provozu HOŘICE
  9. Konec vyřazení z provozu HOŘICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  11. Nový vlastník a provozovatel NADOZ, s.r.o. (IČO 49283171)
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  13. Nový vlastník a provozovatel NADOZ, s.r.o. (IČO 49283171)
    Vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  14. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  18. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  19. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-08-0053
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-08-0345
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  25. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-09-0103
  27. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  28. Konec vyřazení z provozu NOVÁ PAKA
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-09-0221
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Obchodní označení
SUB PP 20-2
Typ
LIAZ 110.010 SUB MP 22 / MTS 24 R
Typ kód
MTS 24 R
VIN
300149206
PČV
8994924
Druh vozidla
PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Druh vozidla 2. ř.
PRACOVNÍ PLOŠINA
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
LIAZ S.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKOSLOVENSKO
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
30. 12. 1987
Datum 1. registrace v ČR
30. 12. 1987
Druh (typ)
hydraulická plošina montážní
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ S.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKOSLOVENSKO
Typ motoru
M634
Číslo motoru
13618205164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
148 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
70

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ĆSN 25
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
50 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
106/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10970/ 2500/ 3560
Rozvor [mm]
3650
Provozní hmotnost
13925
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 14850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
10000/ 10000
/
/
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R - 20 16 PR/ 8,0-20
11,00 R - 20 16 PR (2)/ 8,0-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SLOVÁCKÉ STROJÍRNY A.S., UHERSKÝ BROD, ČESKO
Výrobní číslo karoserie
0490/30
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1985-001-88
Číslo TP
UL358083
Číslo ORV
UAZ659949
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
Doplňkový text na TP
DEPOZIT-260/2008; 415/2009, DEPOZIT-366/2010 035/2011 253/2011, DEPOZIT 433/2012, DEPOZIT 291/2013, DEPOZIT Č. 206/2014 DO 30.10.2015.
Další záznamy
2: MONTÁŽNÍ PLOŠINA
7: HYDRAULICKÁ PLOŠINA MONTÁŽNÍ
BARVA VOZIDLA ČERVENÁ + ŽLUTÁ ZVEDACÍ HYDRAULICKÁ PLOŠINA
DNE 30.11.2020 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA Z NÁKLADNÍHO SPECIÁLNÍHO AUTOMOBILU KATEGORIE N3 HYDRAULICKÁ PLOŠINA NA SAMOJÍZDNÝ PRACOVNÍ STROJ KATEGORIE SS - HYDRAULICKÁ PLOŠINA MONTÁŽNÍ. Č.J. DO-7-12/2020-5210

Další ověření (externí odkazy)