TATRA T815 CAS 32
- 1985
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 19000 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VIN31984127
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/31984127
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- T815 CAS 32
- Typ
- TATRA T815 19235 4X4 CAS 32 / 19235
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1985
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 19000 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Jaroměř (IČO 00272728) od 27. 1. 2009
- Provozovatel: Město Jaroměř (IČO 00272728) od 27. 1. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1985 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 5. 1998 | Nový provozovatel | Armádní Servisní, příspěvková organizace (IČO 60460580) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Město Jaroměř (IČO 00272728) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 12. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3651) | 14 635 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 12. 2026 |
| 5. 12. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3651) | 14 203 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 12. 2025 |
| 11. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 13 820 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 12. 2024 |
| 13. 12. 2022 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 13 336 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 12. 2023 |
| 13. 12. 2022 | Měření emisí | Česká Skalice (č. 460513) | 13 335 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2024 |
| 8. 12. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 112 769 km | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 12. 2022 |
| 8. 12. 2021 | Měření emisí | Česká Skalice (č. 460513) | 12 769 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2022 |
| 25. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 12 079 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 11. 2021 |
| 14. 11. 2019 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 11 408 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 11. 2020 |
| 13. 11. 2019 | Měření emisí | Česká Skalice (č. 460513) | 11 407 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2020 |
| 2. 11. 2018 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 10 079 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2019 |
| 2. 11. 2018 | Měření emisí | Hradec Králové (č. 460243) | 10 078 km | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2019 |
| 25. 10. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 8 847 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2018 |
| 7. 11. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 7 146 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 10. 2017 |
| 10. 10. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 7 079 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 9. 11. 2016 |
| 22. 9. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 5 520 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2016 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 4 683 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 9. 2015 |
| 4. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 3 943 km | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2014 |
| 22. 8. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 3 269 km | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2013 |
| 25. 8. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 1 203 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2012 |
| 21. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 58 565 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Armádní Servisní, příspěvková organizace (IČO 60460580)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Nový vlastník a provozovatel Město Jaroměř (IČO 00272728)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2012 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2017 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-16-11-0196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-10-1798
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-11-0137
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-11-0571
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-11-1028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-12-0328
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-12-0454
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-12-0362
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-24-12-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-12-0050
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- T815 CAS 32
- Typ
- TATRA T815 19235 4X4 CAS 32 / 19235
- Varianta
- 4X4
- Typ kód
- 19235
- VIN
- 31984127
- PČV
- 9620875
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- DA CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1985
- Druh (typ)
- DA CISTERNOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- T3-930.30
- Číslo motoru
- 2102
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 19000
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 91
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7048/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 4090
- Provozní hmotnost
- 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 19000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11000/ 11000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 4000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 18-22,5 NT-10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
18-22,5 NT-10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 31984127
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG242343
- Číslo ORV
- UAR273600
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- VYSTRAŽNÉ SVĚTLO MODRÉ BARVY*ZÁPIS TZ*
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 31984127
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.