AVIA A31L

  • 1984
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VIN33455474

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/33455474

STK propadla 5. 11. 2025. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 5. 11. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
A31L
Typ
/ SJA
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
31. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 1985
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 5. 11. 2025
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
60 279 km
při prohlídce 5. 11. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
M - STROJÍRNY a.s.
od 26. 7. 1999

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 1985 První registrace SILNICE N.P. Registr silničních vozidel
14. 2. 1994 Nový provozovatel M - SILNICE a.s. (IČO 42196868) Registr silničních vozidel
26. 7. 1999 Nový vlastník a provozovatel M - STROJÍRNY a.s. (IČO 46505016) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000100 000 200920122015201820212024 16. 12. 2008: 74 600 km23. 12. 2009: 75 000 km27. 12. 2010: 78 000 km19. 12. 2011: 81 000 km21. 12. 2012: 83 300 km20. 12. 2013: 34 300 km23. 12. 2014: 39 000 km21. 12. 2015: 43 502 km20. 12. 2016: 47 856 km19. 12. 2017: 49 665 km19. 12. 2018: 51 805 km20. 12. 2018: 51 805 km2. 12. 2019: 54 591 km25. 11. 2020: 56 240 km2. 12. 2020: 56 264 km1. 12. 2021: 59 196 km2. 12. 2021: 59 217 km18. 11. 2022: 59 509 km22. 11. 2022: 59 531 km21. 11. 2023: 60 078 km22. 11. 2023: 60 100 km1. 11. 2024: 60 258 km5. 11. 2024: 60 279 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 11. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 60 279 km způsobilé 10 lehké 5. 11. 2025
1. 11. 2024 Měření emisí Chrudim (č. 560306) 60 258 km způsobilé bez závad 1. 11. 2025
22. 11. 2023 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 60 100 km způsobilé 11 lehké 22. 11. 2024
21. 11. 2023 Měření emisí Chrudim (č. 560306) 60 078 km způsobilé bez závad 21. 11. 2024
22. 11. 2022 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 59 531 km způsobilé 11 lehké 22. 11. 2023
18. 11. 2022 Měření emisí Chrudim (č. 560306) 59 509 km způsobilé bez závad 18. 11. 2023
2. 12. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 59 217 km způsobilé 10 lehké 2. 12. 2022
1. 12. 2021 Měření emisí Chrudim (č. 560306) 59 196 km způsobilé bez závad 1. 12. 2022
2. 12. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 56 264 km způsobilé 9 lehké 2. 12. 2021
25. 11. 2020 Měření emisí Chrudim (č. 560306) 56 240 km způsobilé bez závad 25. 11. 2021
2. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 54 591 km způsobilé 7 lehké 2. 12. 2020
20. 12. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 51 805 km způsobilé 7 lehké 20. 12. 2019
19. 12. 2018 Měření emisí Pardubice (č. 560613) 51 805 km způsobilé 1 lehká 19. 12. 2019
19. 12. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 49 665 km způsobilé 8 lehké 19. 12. 2018
20. 12. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 47 856 km způsobilé 11 lehké 20. 12. 2017
21. 12. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 43 502 km způsobilé 9 lehké 21. 12. 2016
23. 12. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 39 000 km způsobilé 9 lehké 23. 12. 2015
20. 12. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 34 300 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 20. 12. 2014
21. 12. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 83 300 km způsobilé 8 lehké 21. 12. 2013
19. 12. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 81 000 km způsobilé 7 lehké 19. 12. 2012
27. 12. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 78 000 km způsobilé 7 lehké 27. 12. 2011
23. 12. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 75 000 km způsobilé 10 lehké 23. 12. 2010
16. 12. 2008 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 74 600 km způsobilé 10 lehké 16. 12. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel SILNICE N.P.
  2. Nový provozovatel M - SILNICE a.s. (IČO 42196868)
  3. Nový vlastník a provozovatel M - STROJÍRNY a.s. (IČO 46505016)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-12-1120
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-12-1172
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-12-0874
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-12-0032
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-12-0102
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-12-0081
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2023 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-11-1044
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-11-1057
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-11-0179
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – LOMARSKÝ ZÁVOD, PARDUBICE

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
A31L
Typ
/ SJA
Typ kód
SJA
VIN
33455474
PČV
2252182
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AVIA N.P.
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
31. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 1985
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AVIA N.P.
Typ motoru
712.18.0
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
86

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/
Za jízdy
86

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7017/ 2260/ 3120
Rozvor [mm]
3640
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
3250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5990/ 5950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2200/ 2200
4400/ 4400
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6,50-20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5,50 x 20 DC
6,50-20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5,50 x 20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH250942
Číslo ORV
UAL661404
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
znovuzaev.přihl.z okr. H.K.
Další záznamy
POVOLENÉ VÝJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č.90/75 SB.: §/odst.
15/19; 16/10; 16/18b; 25/2; 26/4a; 32/2; 32/3; 32/7a; 32/7i; 32/7j; 51/2; 56/6; 59/3c; 61/3.
POVOLENÁ VÝJÍMKA Z USTANOVENÍ VYHL. MV Č. 145/56 Ú.L UPR. VYHL. FMV 103/78 SB. §92.

Další ověření (externí odkazy)