CAN AM MAVERICK TRAIL 1000 DPS

  • 2019
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 976 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VIN3JB1GAP40JK001340

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/3JB1GAP40JK001340

STK propadla 30. 10. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 10. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CAN AM
Model
MAVERICK TRAIL 1000 DPS
Typ
/ 7
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 12. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
976 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
Z – OSTATNÍ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 10. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
856 km
při prohlídce 5. 2. 2026
3
Vlastníci v registru
HS Autosdružení s.r.o.
od 11. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 12. 2019 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
6. 12. 2019 Nový provozovatel JAW.cz s.r.o. (IČO 28704011) Registr silničních vozidel
30. 10. 2024 Nový vlastník JAW.cz s.r.o. (IČO 28704011) Registr silničních vozidel
11. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel HS Autosdružení s.r.o. (IČO 28226101) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2026 Evidenční kontrola Děčín (č. 3534) 856 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel JAW.cz s.r.o. (IČO 28704011)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Nový vlastník JAW.cz s.r.o. (IČO 28704011)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FOLKNÁŘSKÁ, AREÁL ARMEX HOLDING A.S., HALA P, 40502, DĚČÍN · protokol CZ-3534-26-02-0094
  4. Nový vlastník a provozovatel HS Autosdružení s.r.o. (IČO 28226101)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
CAN AM
Obchodní označení
MAVERICK TRAIL 1000 DPS
Typ
/ 7
Typ kód
7
VIN
3JB1GAP40JK001340
PČV
16092271
Druh vozidla
OSTATNÍ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ PRACOVNÍCH ADAPTÉRŮ
Kategorie vozidla
Z
Výrobce vozidla
BOMBARDIER R.P. INC., VALCOURT, KANADA
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 12. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BRP-POWERTRAIN GMBH, RAKOUSKO
Typ motoru
JBCXX.976AGM
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
976
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
20

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 4125
Za jízdy
73.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3005/ 1321/ 1753
Rozvor [mm]
2 301
Provozní hmotnost
646
Hmotnosti zatížení SZ
10
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
978/ 978
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
400/ 400
650/ 650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
100/ 100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
100/ 100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
1078/ 1078
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
26 X 8.00 R 12/ 12 X 6.00 ET 41.2
26 X 9.00 R 12/ 12 X 6.00 ET 41.2
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 4. 9649
Číslo ORV
UBN700188
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Další záznamy
[*6-7: dle provedení
*8: MAVERICK TRAIL 1000; MAVERICK TRAIL 800 DPS; MAVERICK TRAIL 800; MAVERICK
SPORT DPS
*12: dle provedení
*14-15: dle provedení
*29-31: dle provedení
*35: dle provedení
*36: 971/971 (MAVERICK TRAIL 1000; MAVERICK SPORT DPS); 963,1/963,1 (MAVERICK
TRAIL 800 DPS); 955,4/955,4 (MAVERICK TRAIL 800)
*41: 1071/1071 (MAVERICK STRAIL 1000, MAVERICK SPORT DPS); 1063,1/1063,1
(MAVERICK STRAIL 800 DPS); 1055,4/1055,4 (MAVERICK TRAIL 800)
*44: 12 x 6.00; 27x9.00 R12 (MAVERICK SPORT DPS)
*45: 12 x 7.50; 27x11.00 R12 (MAVERICK SPORT DPS)]
Nosič může být vybaven pracovními adaptéry schváleného typu.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- spojovací zařízení nemusí být homologováno, resp. schváleno.
M: 2301

Další ověření (externí odkazy)