NEW HOLLAND CX8.70
- 2016
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 245 kW ≈ 333 k
VIN5C1972036
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/5C1972036
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NEW HOLLAND
- Model
- CX8.70
- Typ
- NEW HOLLAND 5C / 5C
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 1. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 2016
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 245 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) od 21. 2. 2024
- Provozovatel: Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) od 21. 2. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 7. 2016 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 2016 | Nový provozovatel | Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 2023 | Nový vlastník | Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790) | Registr silničních vozidel |
| 21. 2. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790)
-
Nový vlastník Michaela Synáček Mavropulosová (IČO 03809790)
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Mavropulosová s.r.o. (IČO 19160542)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- NEW HOLLAND
- Obchodní označení
- CX8.70
- Typ
- NEW HOLLAND 5C / 5C
- Typ kód
- 5C
- VIN
- 5C1972036
- PČV
- 14110920
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÍZECÍ MLÁTIČKA
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- CNH IND. BELGIUM, N.V., ZEDELGEM, BELGIE
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 1. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE613E
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 245 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 1400
- Za jízdy
- 88
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10670/ 3890/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3760
- Provozní hmotnost
- 17800
- Hmotnosti provozní Do
- 18100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22440/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 13480/ 11500
8960/ 8960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 5500/ 4000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 27940/ 22000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 710/75 R 34 169 A8 / DWW21A X 34
500/85 R 24 160 A8 / W15L X 24
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH IND. BELGIUM, N.V., ZEDELGEM, BELGIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 9560-003-00
- Číslo ORV
- UBI263329
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- NEPODLÉHÁ PRAVIDELNÝM PROHLÍDKÁM STK
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*36: 22 440/18 000 (2WD)
*41: 27 940/22 000 (2WD)
*43: 2 - 1 PŘEDNÍ (2WD)
*48: 30
*50: 73.0/2 000; 85.0 (30 KM)]
*23: 2
*35: 17 800 - 18 100
*36: 22 440/18 300
*37: 13 480/11 500; 8 960/8 960
*39: 5 500/4 000
*40: 3 500/3 000
*41: 27 940/22 300
*56X: ANO
*57X: NE
DOPORUČENÝ ROZMĚR REGISTRAČNÍ ZNAČKY 280X200 MM.
*40: ZA STROJ SMÍ BÝT PŘIPOJEN POUZE PŘEPRAVNÍK S ŽACÍM ÚSTROJÍM.
ŽACÍ ÚSTROJÍ SMÍ BÝT PŘEPRAVOVÁNA VÝHRADNĚ NA PŘEPRAVNÍM PODVOZKU.
ÚDAJE O ROZMĚRECH A HMOTNOSTECH PLATÍ PRO VLASTNÍ ŽACÍ MLÁTIČKU BEZ
PRACOVNÍHO ADAPTÉRU.
PROVOZ STROJE PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE PODLE
ZÁKONA Č.
13/1997 SB., § 25, O POVOLENÍ PŘEPRAVY POŽÁDÁ PROVOZOVATEL STROJE
PŘÍSLUŠNÝ SPRÁVNÍ ORGÁN, KTERÝ STANOVÍ PODMÍNKY PŘEPRAVY.
ZÁKAZ PROVOZU ZA SNÍŽENÉ VIDITELNOSTI.
VYBAVENÍ STROJE DALŠÍMI SCHVÁLENÝMI ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH
KOMBINACEMI JE UVEDENO V NÁVODU K OBSLUZE.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 9 000 - 10 670
*30: 3 480 - 3 890
*31: 3 950 - 4 000
*32: 3 700 - 3 760
STROJ PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA NA VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOČNÍHO
OBRYSU VOZIDLA,
- ŠÍŘKA STROJE JE O 480 AŽ 890 MM VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- KOLA NEJSOU OPATŘENA KRYTY,
- POVRCH STROJE (ŽACÍ ÚSTROJÍ NA VOZÍKU) MÁ OSTRÉ VÝČNĚLKY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5C1972036
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.