FORD RANGER

  • 2020
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1996 cm³
  • 156,7 kW ≈ 213 k

VIN6FPPXXMJ2PLE20854

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/6FPPXXMJ2PLE20854

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FORD
Model
RANGER
Typ
/ 2AB
Datum 1. registrace
20. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2020
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1996 cm³
Výkon
156,7 kW
Kategorie
N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
224 014 km
při prohlídce 22. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 70–158 tis. km (medián 111 010 km, 290 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
UniCredit Leasing CZ, a.s.
od 24. 10. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 11. 2020 První registrace Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
20. 11. 2020 Nový provozovatel Jihočeská provozní s.r.o. (IČO 04509749) Registr silničních vozidel
24. 10. 2024 Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
24. 10. 2024 Nový provozovatel Česká biomasa s.r.o. (IČO 02243946) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

190 000200 000210 000220 000230 000 20252026 12. 9. 2024: 197 698 km22. 5. 2026: 224 012 km22. 5. 2026: 224 014 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 5. 2026 Pravidelná STK Rokycany (č. 3423) 224 014 km způsobilé bez závad 22. 5. 2028
22. 5. 2026 Měření emisí Rokycany (č. 440801) 224 012 km způsobilé bez závad 22. 5. 2028
12. 9. 2024 Evidenční kontrola Písek (č. 3310) 197 698 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel Jihočeská provozní s.r.o. (IČO 04509749)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2024
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 2439, 39701, PÍSEK · protokol CZ-3310-24-09-0430
  3. Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel Česká biomasa s.r.o. (IČO 02243946)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2028 · stanice: PIVOVARSKÁ 146, 33701, ROKYCANY · protokol CZ-3423-26-05-0519
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 12. 10. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 12. 2016 – 28. 2. 2019) Safety Gate
  • 14. 7. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 9. 2018 – 31. 5. 2019) Safety Gate
  • 28. 1. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 2. 6. 2020 – 23. 7. 2020) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
FORD
Obchodní označení
RANGER
Typ
/ 2AB
Varianta
YN2X4P
Verze
50EEAQW6
Typ kód
2AB
VIN
6FPPXXMJ2PLE20854
PČV
16562046
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA PICK UP
Kategorie vozidla
N1G
Výrobce vozidla
FORD MOTOR CO. OF AUSTRALIA, AUSTRÁLIE
Datum 1. registrace
20. 11. 2020
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FORD
Typ motoru
YN2X
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
156.7 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1996
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
180

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832CI
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
294 / 206 / 238
Spotřeba předpis
2018/1832CI
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
11.2 / 7.8 / 9.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
76/ 2813
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5363/ 2028/ 1873
Rozvor [mm]
3220
Rozchod [mm]
1710/ 1710/ /
Provozní hmotnost
2545
Hmotnosti zatížení SZ
225
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3130/ 3130
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1580/ 1580
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5350/ 5350
Ložná délka
1743
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
LT285/70 R17 116/113 S/ 8.5JX17 ET55.0
LT285/70 R17 116/113 S/ 8.5JX17 ET55.0
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11591-120-04
ES/EU
e5*2007/46*0080*04
Číslo ORV
UBJ578656
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 294/206/238 g/km
ROZCHOD: 1 710/1 710
#V.9b: 2018/1832CI; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#12: 5363
#20: LT285/70 R17 116/113 S 8.5Jx17OS55.0
#21: LT285/70 R17 116/113 S M+S 8.5Jx17OS55.0
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 3220

Další ověření (externí odkazy)