NEW HOLLAND CR9.80
- 2018
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 12882 cm³
- 390 kW ≈ 530 k
VIN7D1988002
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7D1988002
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NEW HOLLAND
- Model
- CR9.80
- Typ
- 7D
- Datum 1. registrace
- 22. 2. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2018
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12882 cm³
- Výkon
- 390 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Soukup (IČO 70892954) od 1. 8. 2024
- Provozovatel: Petr Soukup (IČO 70892954) od 1. 8. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 2. 2018 | První registrace | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2018 | Nový provozovatel | Jan Trödler (IČO 66531560) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Soukup (IČO 70892954) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 2 171 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel Jan Trödler (IČO 66531560)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 591 01, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-24-05-0186
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Soukup (IČO 70892954)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- NEW HOLLAND
- Obchodní označení
- CR9.80
- Typ
- 7D
- Varianta
- 2WD
- Typ kód
- 7D
- VIN
- 7D1988002
- PČV
- 15038760
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÍZECÍ MLÁTIČKA
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- CNH BELGIUM
- Datum 1. registrace
- 22. 2. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F3HFE613A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 390 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12882
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ano
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68QA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1600
- Za jízdy
- 87
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10680/ 3770/ 3965
- Rozvor [mm]
- 3 740
- Provozní hmotnost
- 18550
- Hmotnosti provozní Do
- 21050
- Hmotnosti zatížení SZ
- 300
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21700/ 21700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 11 500/ 11 500
9 500/ 9 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 6500/ 4000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 6500/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 28200/ 25700
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 800/70 R32 181A8/ DW27A X 32
540/65 R30 168A8/ DW16L X 30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH BELGIUM
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- HUBICE 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5759-011-04
- Číslo ORV
- UBJ790388
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- 22.02.2018 Poj. CZ/0001/8620225528 z 07.07.2017
- Další záznamy
- DOPORUČENÝ ROZMĚR REGISTRAČNÍ ZNAČKY 280X200 MM.
*39 *40: ZA STROJ SMÍ BÝT PŘIPOJEN POUZE PŘEPRAVNÍK S ŽACÍM ÚSTROJÍM.
ŽACÍ ÚSTROJÍ SMÍ BÝT PŘEPRAVOVÁNA VÝHRADNĚ NA PŘEPRAVNÍM PODVOZKU.
ÚDAJE O ROZMĚRECH A HMOTNOSTECH PLATÍ PRO VLASTNÍ ŽACÍ MLÁTIČKU BEZ
PRACOVNÍHO ADAPTÉRU.
PROVOZ STROJE PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE PODLE
ZÁKONA Č.
13/1997 SB., § 25, O POVOLENÍ PŘEPRAVY POŽÁDÁ PROVOZOVATEL STROJE
PŘÍSLUŠNÝ SPRÁVNÍ ORGÁN, KTERÝ STANOVÍ PODMÍNKY PŘEPRAVY.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ STROJE
*29: 9 060 - 10 680
*30: 3 500- 3770 DLE POUŽITÁÝCH PNEUMATIK)
*31: 3910-3 965 (DLE POUŽITÝCH PNEUMATIK)
*32: 3 705-3 740
VYBAVENÍ STROJE SCHVÁLENÝMI ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH KOMBINACEMI JE UVEDENO V
NÁVODU K OBSLUZE
STROJ PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- VYZNAČENÍ OBRYSŮ STROJE NEMUSÍ BÝT PROVEDENO Z RETROREFLEXNÍHO MATERIÁLU,
- VYZNAČENÍ NEJVYŠŠÍ POVOLENÉ RYCHLOSTI NEMUSÍ BÝT PROVEDENO Z RETROREFLEXNÍHO
MATERIÁLU,
- ŠÍŘKA STROJE JE V ZÁVISLOSTI NA POUŽITÝCH PNEUMATIKÁCH O 500 AŽ 770 MM VĚTŠÍ
NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- KOLA ZADNÍ NÁPRAVY NEJSOU OPATŘENA KRYTY,
- POTKÁVACÍ SVĚTLOMETY JSOU OD BOČNÍHO OBRYSU V ZÁVISLOSTI NA POUŽITÝCH
PNEUMATIKÁCH AŽ O 850 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- VNITŘNÍ DVOJICE PŘEDNÍCH OBRYSOVÝCH SVÍTILEN JE OD BOČNÍHO OBRYSU V ZÁVISLOSTI
NA POUŽITÝCH PNEUMATIKÁCH AŽ O 850 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO, VNĚJŠÍ DVOJICE
PŘEDNÍCH OBRYSOVÝCH SVÍTILEN JE OD BOČNÍHO OBRYSU V ZÁVISLOSTI NA POUŽITÝCH
PNEUMATIKÁCH AŽ O 300 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- POSLEDNÍ BOČNÍ ODRAZKY JSOU OD ZADNÍHO OBRYSU O 700 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- ŽACÍ ÚSTROJÍ NA PŘEPRAVNÍM PODVOZKU TVOŘÍ VÝČNĚLKY,
- HMOTNOST STROJE JE AŽ O 3 700 KG VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
30. VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
31. *22: ŽLUTÁ - ZMĚNA BARVY BYLA EVIDOVÁNA DNE 22.02.2018.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7D1988002
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.