NEW HOLLAND CR9.80

  • 2020
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 390 kW ≈ 530 k

VIN7D2021002

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7D2021002

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NEW HOLLAND
Model
CR9.80
Typ
/ 7D
Datum 1. registrace
29. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
29. 6. 2020
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
390 kW
Kategorie
SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: ZERA, a.s. (IČO 63493021) od 21. 6. 2024
  • Provozovatel: ZERA, a.s. (IČO 63493021) od 21. 6. 2024
Stav tachometru
1 381 km
při prohlídce 21. 6. 2024
4
Vlastníci v registru
ZERA, a.s.
od 21. 6. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 6. 2020 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
29. 6. 2020 Nový provozovatel AGROTECHNIC MORAVIA a.s. (IČO 27839834) Registr silničních vozidel
31. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. (IČO 63489911) Registr silničních vozidel
31. 3. 2022 Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) Registr silničních vozidel
21. 6. 2024 Nový vlastník a provozovatel ZERA, a.s. (IČO 63493021) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

5001 0001 500 20232024 29. 3. 2022: 559 km21. 6. 2024: 1 381 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 6. 2024 Evidenční kontrola Hodonín (č. 3720) 1 381 km způsobilé bez závad
29. 3. 2022 Na žádost zákazníka Kroměříž (č. 3729) 559 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel AGROTECHNIC MORAVIA a.s. (IČO 27839834)
  2. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-03-0282
  3. Nový vlastník a provozovatel NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. (IČO 63489911)
    Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
  4. Nový vlastník a provozovatel ZERA, a.s. (IČO 63493021)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-06-1600
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
NEW HOLLAND
Obchodní označení
CR9.80
Typ
/ 7D
Typ kód
7D
VIN
7D2021002
PČV
16351224
Druh vozidla
PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Druh vozidla 2. ř.
SKLÍZECÍ MLÁTIČKA
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
CNH INDUSTRIAL BELGIUM N.V., BELGIE
Datum 1. registrace
29. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
29. 6. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3HFE613A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
390 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Hydropohon
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
30

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68QA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1600
Za jízdy
87

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10680/ 3770/ 3965
Rozvor [mm]
3740
Provozní hmotnost
18550
Hmotnosti zatížení SZ
300
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22000/ 22000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
11500/ 11500
9840/ 9840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
6500/ 4000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
6500/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
28500/ 26000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
800/70 R 32 181 A8/ DW27A X 32
540/65 R 30 168 A8/ DW16L X 30
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH INDUSTRIAL BELGIUM N.V., BELGIE
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
HUBICE 40 MM
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5. 11. 5759
Číslo ORV
UBI075642
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
155
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ STROJE:
*6: 2WD (VARIANTA S POHONEM POUZE PŘEDNÍ NÁPRAVY)
*36: 21 700/21 700 (2WD)
*37: 11 500/11 500 ; 9 500/9 500 (2WD)
*41: 28 200/25 700 (2WD)
*43: 2 - 1 PŘEDNÍ (2WD)
*48: 40]
*35: 18 550 - 21 050
DOPORUČENÝ ROZMĚR REGISTRAČNÍ ZNAČKY 280X200MM.
*39,40: ZA STROJ SMÍ BÝT PŘIPOJEN POUZE PŘEPRAVNÍK S ŽACÍM ÚSTROJÍM. ŽACÍ
ÚSTROJÍ SMÍ BÝT PŘEPRAVOVÁNA VÝHRADNĚ NA SCHVÁLENÉM PŘEPRAVNÍM PODVOZKU.
ÚDAJE O ROZMĚRECH A HMOTNOSTECH PLATÍ PRO VLASTNÍ ŽACÍ MLÁTIČKU BEZ PRACOVNÍHO
ADAPTÉRU.
PROVOZ STROJE PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE PODLE ZÁKONA Č.
13/1997 SB., § 25, O POVOLENÍ PŘEPRAVY POŽÁDÁ PROVOZOVATEL STROJE PŘÍSLUŠNÝ
SPRÁVNÍ ORGÁN, KTERÝ STANOVÍ PODMÍNKY PŘEPRAVY.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ STROJE:
*29: 9 060 - 10 680
*30: 3 500 - 3 770 (DLE POUŽITÝCH PNEUMATIK)
*31: 3 910 - 3 965 (DLE POUŽITÝCH PNEUMATIK)
*32: 3 705 - 3 740
VYBAVENÍ STROJE SCHVÁLENÝMI ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH KOMBINACEMI JE UVEDENO V
NÁVODU K OBSLUZE.
STROJ PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- VYZNAČENÍ OBRYSŮ STROJE NEMUSÍ BÝT PROVEDENO Z RETROREFLEXNÍHO MATERIÁLU,
- VYZNAČENÍ NEJVYŠŠÍ POVOLENÉ RYCHLOSTI NEMUSÍ BÝT PROVEDENO Z RETROREFLEXNÍHO
MATERIÁLU,
- ŠÍŘKA STROJE JE V ZÁVISLOSTI NA POUŽITÝCH PNEUMATIKÁCH O 500 AŽ 770 MM VĚTŠÍ
NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- KOLA ZADNÍ NÁPRAVY NEJSOU OPATŘENA KRYTY,
- POTKÁVACÍ SVĚTLOMETY JSOU OD BOČNÍHO OBRYSU V ZÁVISLOSTI NA POUŽITÝCH
PNEUMATIKÁCH AŽ O 850 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- VNITŘNÍ DVOJICE PŘEDNÍCH OBRYSOVÝCH SVÍTILEN JE OD BOČNÍHO OBRYSU V
ZÁVISLOSTI
NA POUŽITÝCH PNEUMATIKÁCH AŽ O 850 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO, VNĚJŠÍ
DVOJICE PŘEDNÍCH OBRYSOVÝCH SVÍTILEN JE OD BOČNÍHO OBRYSU V ZÁVISLOSTI NA
POUŽITÝCH PNEUMATIKÁCH AŽ O 300 MM DÁLE NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- POSLEDNÍ BOČNÍ ODRAZKY JSOU OD ZADNÍHO OBRYSU O 700 MM DÁLE NEŽ JE
PŘEDEPSÁNO,
- ŽACÍ ÚSTROJÍ NA PŘEPRAVNÍM PODVOZKU TVOŘÍ VÝČNĚLKY,
- HMOTNOST STROJE JE AŽ O 3 700 KG VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
M: 3740

Další ověření (externí odkazy)