MCCORMICK X7.680

  • 2014
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 151 kW ≈ 205 k

VIN7VSCS06159

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7VSCS06159

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 39 dnů (11. 2. 2019 až 22. 3. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MCCORMICK
Model
X7.680
Typ
/ 7
Datum 1. registrace
22. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2014
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
151 kW
Kategorie
T1 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 6. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
8 161 km
při prohlídce 13. 6. 2026
4
Vlastníci v registru
Erste Leasing, a.s.
od 22. 3. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 5. 2014 První registrace JASNO, spol. s r. o. (IČO 18757553) Registr silničních vozidel
22. 5. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
1. 2. 2018 Nový vlastník a provozovatel MOREAU AGRI, spol. s r.o. (IČO 49449699) Registr silničních vozidel
11. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel NIVA, a.s. (IČO 60733322) Registr silničních vozidel
22. 3. 2019 Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 0004 0006 0008 00010 000 2019202120232025 1. 2. 2018: 2 505 km15. 6. 2018: 2 626 km1. 2. 2019: 3 215 km1. 2. 2019: 3 215 km14. 3. 2019: 3 308 km15. 6. 2022: 5 738 km17. 6. 2022: 5 738 km13. 6. 2026: 8 161 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 6725) 8 161 km způsobilé bez závad 13. 6. 2030
17. 6. 2022 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 6725) 5 738 km způsobilé bez závad 16. 6. 2026
15. 6. 2022 Měření emisí Horní Radslavice (č. 571409) 5 738 km – bez závad 15. 6. 2026
14. 3. 2019 Evidenční kontrola Velké Meziříčí (č. 6725) 3 308 km způsobilé bez závad
1. 2. 2019 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 6717) 3 215 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
1. 2. 2019 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 6717) 3 215 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
15. 6. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kraj Vysočina (č. 3724) 2 626 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
15. 6. 2022
1. 2. 2018 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3719) 2 505 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel JASNO, spol. s r. o. (IČO 18757553)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Nový vlastník a provozovatel MOREAU AGRI, spol. s r.o. (IČO 49449699)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-02-0004
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-06-0142
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-19-52-9001
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-19-52-9003
  5. Nový vlastník a provozovatel NIVA, a.s. (IČO 60733322)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-19-53-9074
  7. Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2026 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-22-56-9061
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2030 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-26-56-9066
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
MCCORMICK
Obchodní označení
X7.680
Typ
/ 7
Varianta
7VSC
Verze
C
Typ kód
7
VIN
7VSCS06159
PČV
13062601
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
AGRO TRACTORS, S.P.A., FABBRICO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
22. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2014
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - C 69S
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F4HFE613L
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
151 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2-2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2011/87 IIIB
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2350
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4930/ 2260/ 3050
Rozvor [mm]
2820
Provozní hmotnost
7200
Hmotnosti provozní Do
7500
Hmotnosti zatížení SZ
3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11500/ 11500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28750/ 28750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
15500/ 15500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40250/ 40250
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
540/65 R30 (143D)/ DW15 X 30
650/65 R42 (158D)/ DW18 X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AGRO TRACTORS, S.P.A., FABBRICO, ITÁLIE
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S, ZADNÍ TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS KAT. 3
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E13*2003/37*0138
Číslo TP
ZA043040
Číslo ORV
ZAB000051
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ČP, 1985441319,22,5,2014-31,12,2014
Další záznamy
21.05.2014 TP VYSTAVEN NA ŽÁDOST MOREAU AGRI SPOL. S R.O., NOPOVA 70, BRNO.
DOVOZ ITÁLIE, DOVEZENO NOVÉ.
TP VYSTAVEN NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ.
DALŠÍ PŘÍPUSTNÉ ROZMĚRY KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
TRAKTOR MUSÍ BÝT VYBAVEN DESKOU ZADNÍHO ZNAČENÍ PRO POMALÁ VOZIDLA.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY.
16.10.2014 Oprava položek č. 37,38,39 a 41 dle výrobce MOREAU AGRI, spol. s r.o.

Další ověření (externí odkazy)