MENZI MUCK
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4500 cm³
- 99 kW ≈ 135 k
VIN91F06105624
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/91F06105624
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MENZI MUCK
- Typ
- MENZI MUCK . A91 MOBIL / A91 MOBIL
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4500 cm³
- Výkon
- 99 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122) od 24. 4. 2020
- Vlastník: NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122) od 16. 4. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 7. 2010 | První registrace | EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2012 | Nový vlastník | EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) | Registr silničních vozidel |
| 24. 4. 2020 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 24. 4. 2020 | Nový provozovatel | NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122) | Registr silničních vozidel |
| 16. 4. 2024 | Nový vlastník | NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3523) | 6 651 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
-
Nový vlastník EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-20-04-0561
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122)
-
Nový vlastník NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MENZI MUCK
- Typ
- MENZI MUCK . A91 MOBIL / A91 MOBIL
- Typ kód
- A91 MOBIL
- VIN
- 91F06105624
- PČV
- 9099358
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KRÁČIVÉ RÝPADLO
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- MENZI MUCK, AG, WIDNAU, ŠVÝCARSKO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2010
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEERE & COMPANY, MOLINE, USA
- Typ motoru
- 4045HF285
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 99 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4500
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 8
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68ia
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1900
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6800/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4100
- Provozní hmotnost
- 9800
- Hmotnosti provozní Do
- 11500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11500/ 11500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 7000
10000/ 4500
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/50 - 22.5 16 pr 167 as/ 16.00 X 22.5
400/60 - 15.5 14 PR 145 A8/ 400/60 - 15.5 14 PR 145 A8
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MENZI MUCK, AG, WIDNAU, ŠVÝCARSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI156264
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Další záznamy
- *23: 1
*35: 9 800 - 11 500
*36: 11 500/11 500
*37: 10 000/7 000; 10 000/4 500
*56X: ANO
*57X: NE
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 280X200 MM.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ STROJE:
*29: 6 500 - 6 800
*30: 2 400 - 2 550
*31: 3 900 - 4 000
*32: 3 500 - 4 100
*29,30,31,32,35: DLE VYBAVENÍ STROJE; STROJ MŮŽE BÝT VYBAVEN LOPATAMI
O OBJEMU
0.162 - 0.557 M3.
*44: 20.00X26.5; 600/55-26.5 16 PR 170 A8
PRO PROVOZ STROJE NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ
VYHLÁŠKOU
Č. 341/2002 SB., § 22.
STROJ MUSÍ BÝT VYBAVEN ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM
ORANŽOVÉ BARVY,
KTERÉ MUSÍ BÝT PŘI PŘEPRAVĚ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH UVEDENO DO
ČINNOSTI.
ZÁKAZ PROVOZU ZA SNÍŽENÉ VIDITELNOSTI.
STROJ PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- VNĚJŠÍ POVRCH STROJE MÁ VÝČNĚLKY,
- VÝHLED Z MÍSTA ŘIDIČE NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 91F06105624
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.