CLAAS CELTIS 436
- 2006
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4525 cm³
- 62 kW ≈ 84 k
VINA0703776
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/A0703776
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CLAAS
- Model
- CELTIS 436
- Typ
- CLAAS CELTIS 436 M36 / M36
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2006
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4525 cm³
- Výkon
- 62 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607) od 23. 11. 2015
- Vlastník: RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607) od 9. 7. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 12. 2006 | První registrace | Jiří Václavík (IČO 70889279) | Registr silničních vozidel |
| 23. 11. 2015 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 23. 11. 2015 | Nový provozovatel | RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 2020 | Nový vlastník | RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 1. 2027 |
| 30. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 8. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kaplice (č. 6304) | 8 429 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 1. 2023 |
| 11. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 6 500 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 12. 2018 |
| 9. 2. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 6 318 km | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2014 |
| 30. 11. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 6 201 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 30. 12. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Jiří Václavík (IČO 70889279)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2010 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2023 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-19-51-9002
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-20-56-9133
-
Nový vlastník RADOSTA CZ s.r.o. (IČO 26114607)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2027 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-23-51-9004
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- CLAAS
- Obchodní označení
- CELTIS 436
- Typ
- CLAAS CELTIS 436 M36 / M36
- Varianta
- M362
- Typ kód
- M36
- VIN
- A0703776
- PČV
- 3998836
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CLAAS KGAA, HARSEWINKEL, SRN
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2006
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - K05
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- JOHN DEERE, SARAN, FRANCIE
- Typ motoru
- 4045TRT70
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 62 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4525
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.11
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2500
- Za jízdy
- 81.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4700/ 2280/ 2710
- Rozvor [mm]
- 2489
- Provozní hmotnost
- 4895
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7500/ 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3600/ 3600
5800/ 5800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 12235/ 12235
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 17130/ 17130
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 420/65 R 28 128 A8/ DW11 X 28
600/65 R 34 145 A8/ DW18L X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT AGRICULTURE, LE MANS, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- A0703776
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 2
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5677-002-01
- Číslo TP
- ZA019008
- Číslo ORV
- ZAA218608
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: A0703776
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.