CLAAS CELTIS 456

  • 2008
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 4525 cm³
  • 74,5 kW ≈ 101 k

VINA0708897

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 19:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/A0708897

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 9. 2016 (posuzujeme ke dni výpisu, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 2 dny (22. 11. 2021 až 24. 11. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

STK propadla 30. 5. 2012. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Základní údaje

Značka
CLAAS
Model
CELTIS 456
Typ
CLAAS CELTIS 456 M36 / M36
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 2008
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4525 cm³
Výkon
74,5 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (CLAAS CELTIS 456 2008 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 26 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2012 · stanice: NOVÉ VOZIDLO
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-21-61-9057
  4. Nový vlastník a provozovatel D.S. Leasing, a.s. (IČO 48909238)
  5. Nový vlastník a provozovatel Therap, s.r.o. (IČO 49436902)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
CLAAS
Obchodní označení
CELTIS 456
Typ
CLAAS CELTIS 456 M36 / M36
Varianta
M364
Typ kód
M36
VIN
A0708897
PČV
6395721
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CLAAS KGAA MBH, HARSEWINKEL, SRN
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 5. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 2008
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - K05
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
JOHN DEERE, SARAN, FRANCIE
Typ motoru
4045TRT72
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74.5 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4525
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68GA
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.25
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2300
Za jízdy
80.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4700/ 2280/ 2710
Rozvor [mm]
2489
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
5290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
8500/ 8500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3800/ 3800
6300/ 6150
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
25000/ 13225
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
4000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
30290/ 18515
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
440/65 R 28 131 A8 128 B/ W12 X 28
540/65 R 38 147 A8 144 B/ DW15L X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT AGRICULTURE, LE MANS, FRANCIE
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5677-004-02
ES/EU
e2*2001/3*0023*
Číslo TP
ZB005727
Číslo ORV
ZAA202067
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
*18: DLE 77/537/EHS
*29,35: PLATÍ PRO TRAKTOR S PŘEDNÍ ODPRUŽENOU NÁPRAVOU A S PŘÍDAVNÝM
ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI 834 KG (10X34 + 2X36 + 422).
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO
STROJE PŘI RYCHLOSTI 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
*58: JEDNOHADICOVÉ, DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42,38: DALŠÍ SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V
KG: AUTOMATICKÁ HUBICE 30 MM/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/1 700; PITON FIX/3
000.
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W13X24; 14.9 R 24 126 A8; 3 400 // W13X24; 380/85 R 24 131 A8; 3 800
W13X24; 420/70 R 24 130 A8; 3 800 // W15LX24; 480/65 R 24 127 A8; 3
500 W12X24; 13.6 R 24 128 A8; 3 600 // W12X24; 340/85 R 24 125 A8; 3
300 W12X24; 380/70 R 24 125 A8; 3 300 // W14LX24; 440/65 R 24 128 A8;
3 600
*45,37 KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W15X34; 16.9 R 34 139 A8; 4 860 // W16LX34; 540/65 R 34 140 A8; 5 000
W15LX34; 480/70 R 34 143 A8; 8 175 // W16LX30; 18.4 R 30 142 A8; 5 300
W16LX30; 520/70 R 30 145 A8; 5 800 // W15LX34; 420/85 R 34 142 A8; 5
300 W12X38; 13.6 R 38 128 A8; 3 600 // W12X38; 340/85 R 38 133 A8; 4
120 DALŠÍ KOMBINACE KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU NA OBSLUHU.
JE ZAKÁZÁN PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH, JE-LI TRAKTOR VYBAVEN
DVOJMONTÁŽÍ KOL PŘEDNÍ NÁPRAVY.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2.55 M NAVÍC
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOČNÍHO OBRYSU VOZIDLA JE VĚTŠÍ
NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.