CLAAS NECTIS 247F

  • 2008
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4485 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VINA1401136

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/A1401136

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CLAAS
Model
NECTIS 247F
Typ
CLAAS NECTIS 247F B9 / B9
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2008
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4485 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
T2 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 200 km
při prohlídce 26. 2. 2024
1
Vlastník v registru
POMONA Těšetice a.s.
od 24. 7. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 7. 2008 První registrace POMONA Těšetice a.s. (IČO 25521543) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 0004 0006 000 2/2024 13. 2. 2024: 4 200 km13. 2. 2024: 252 km13. 2. 2024: 252 km13. 2. 2024: 252 km14. 2. 2024: 252 km26. 2. 2024: 4 200 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 2. 2024 Pravidelná STK Znojmo (č. 6723) 4 200 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 2. 2028
14. 2. 2024 Evidenční kontrola Znojmo (č. 6723) 252 km způsobilé bez závad
13. 2. 2024 Na žádost zákazníka Znojmo (č. 6723) 252 km způsobilé bez závad 13. 2. 2024
13. 2. 2024 Na žádost zákazníka Znojmo (č. 6723) 252 km způsobilé bez závad 13. 2. 2024
13. 2. 2024 Na žádost zákazníka Znojmo (č. 6723) 252 km způsobilé bez závad 13. 2. 2024
13. 2. 2024 Měření emisí Bantice (č. 471322) 4 200 km způsobilé bez závad 13. 2. 2028
6. 2. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6717) – způsobilé bez závad 6. 2. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel POMONA Těšetice a.s. (IČO 25521543)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2017 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2022 · stanice: DOBŠICKÁ 3697/6, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3751-18-03-0033
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-24-02-0014
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2028 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-24-02-0034
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
CLAAS
Obchodní označení
NECTIS 247F
Typ
CLAAS NECTIS 247F B9 / B9
Varianta
B9772DA
Typ kód
B9
VIN
A1401136
PČV
7284155
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T2
Výrobce vozidla
CLAAS KGAA, HARSEWINKEL, SRN
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2008
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - ET79 F
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F4CE0404A*D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 2300
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4485
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.43
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2450
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4136/ 1690/ 2405
Rozvor [mm]
2185
Provozní hmotnost
2960
Hmotnosti provozní Do
3355
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
4600/ 4600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2400/ 2120
3000/ 3000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6355/ 4855
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
300/70 R 20 110 A8/ W10 X 20
16.9 R 28 136 A8/ W15L X 28
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CARRARO, S.P.A., CAMPODARSEGO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
A1401136
Barva
ZELENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6329-010-00
ES/EU
e13*74/150*2001/3*
Číslo TP
ZA146735
Číslo ORV
ZAA275031
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
DNE 15.03.2024 OPRAVA V RSV PRO NESOULAD S STK
Další záznamy
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E13*74/150*2001/3*0109*01
*23: 1
*35: 2 960 - 3 355
*36: 4 600/4 600
*37: 2 400/2 120; 3 000/3 000
*40: 3 000/1 500
*41: 6 355/4 855
*56X: NE
*57X: NE
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 200X160 MM.
*18: DLE EHK Č. 24-03.
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO
STROJE PŘI RYCHLOSTI DO 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 4 043 - 4 136 (DLE VYBAVENÍ)
*29,35: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL,
PNEUMATIK, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN
PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 184 KG (2X37+1X40+1X70).
*40,41: PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY
HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č. 341/2002 SB. V
ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ
VÝBAVĚ TRAKTORU.
*42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG:
VÝKYVNÉ TÁHLO/736; HUBICE/850.
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W10X20; 340/80 R 20 121 A8; 2 400 // W10X20; 12.4 R 20 116 A8; 2 400
W9X18; 280/70 R 18 114 A8; 2 360 // W10X20; 320/85 R 20 119 A8; 2 400
W8X20; 280/70 R 20 116 A8; 2 400 // W10X20; 360/70 R20 120 A8; 2 400
*45,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W14LX24; 16.9 R 24 134 A8; 3 000 // W15LX28; 420/85 R 28 139 A8; 3 000
W14LX24; 480/70 R 24 138 A8; 3 000 // W10X28; 320/85 R 28 124 A8; 3
000 W10X28; 12.4 R 28 121 A8; 2 900 // W12X28; 380/85 R 28 133 A8; 3
000 DALŠÍ ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH KOMBINACE JSOU UVEDENY V NÁVODU
K OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY.

Další ověření (externí odkazy)