CASE IH MXU130
- 2006
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINACP272318
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ACP272318
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- MXU130
- Typ
- CASE IH MXU130 P / P
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 2006
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422) od 16. 8. 2006
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422) od 16. 8. 2006
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 8. 2006 | První registrace | Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 16 746 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2030 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 15 014 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 6. 2026 |
| 19. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 12 599 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2022 |
| 24. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 9 050 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 24. 7. 2018 |
| 3. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 31 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 8. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 16. 8. 2010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-06-0784
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-06-0255
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2030 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-07-0257
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- MXU130
- Typ
- CASE IH MXU130 P / P
- Varianta
- PHC7BA2
- Typ kód
- P
- VIN
- ACP272318
- PČV
- 5224602
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CNH INTERNATIONAL, S.A., LUCEMBURSKO
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 2006
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 11
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- F4CE0684F
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2000/25B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.89
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2320
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5000/ 2470/ 2930
- Rozvor [mm]
- 2660
- Provozní hmotnost
- 6025
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8250/ 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3600/ 3100
7300/ 5150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31840/ 15060
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 39940/ 21085
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 13.6 R 28 123 A8/ W12 X 28
16.9 R 38 141 A8/ W15L X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5458-012-00
- ES/EU
- e1*2001/3*0190*
- Číslo ORV
- UBN953826
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- DNE 11.04.2024 TP ZNEPLATNĚN A VRÁCEN.
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*6: PHC7BB2; PHC7BC2; PHCFBA2; PHCFBB2; PHCFBC2
*18: 0.69
*20: BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 12
*50: 82/2 320 (EJECTOR)
*51: 84.0 (EJECTOR)]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E1*2001/3*0190*04
*23: 2
*36: 8 700/8 250
*37: 3 600/3 100; 7 300/5 150
*39: 31 840/15 060
*40: 3 500/1 500
*41: 39 940/21 085
*56X: NE
*57X: ANO
*58X: VZDUCHOVÉ
*10: VÝROBNÍ ZÁVODY CNH UK LTD., BASILDON, V. BRITÁNIE; CNH
ÖSTERREICH GMBH., RAKOUSKO
*11: VÝROBNÍ ZÁVODY IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE; IVECO AIFO S.P.A.,
MILANO, ITÁLIE
*18: DLE 77/537/EHS
*29,30,31,35: PLATÍ PRO TRAKTOR SE ZÁVAŽÍM VPŘEDU O CELKOVÉ HMOTNOSTI
790 KG (16X45 KG + 160 KG).
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO
STROJE PŘI RYCHLOSTI 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
*42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG:
AUTOMATICKÁ HUBICE, HUBICE 30 MM/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/1 000; HÁK/3
000; TBZ KAT. 3/NEUVEDENO
*58: JEDNOHADICOVÉ A DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA
*32: 2 652 - 2 661
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W13X24; 380/85 R 24 131 A8; 3 600 // W13X24; 420/70 R 24 130 A8; 3 600
W15LX26; 480/70 R 26 139 A8; 3 600 // W16LX26; 540/65 R 26 141 A8; 3
600 W12X28; 340/85 R 28 127 A8; 3 500 // W12X28; 380/70 R 28 127 A8;
3 500 W14LX28; 440/65 R 28 131 A8; 3 600 // W13X28; 380/85 R 28 133
A8; 3 600
*45,37 KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W16LX34; 460/85 R 34 147 A8; 6 150 // W16LX34; 520/70 R 34 148 A8; 6
300 W12X38; 340/85 R 38 133 A8; 4 120 // DW15LX38; 420/85 R 38 144
A8; 5 600 DW15LX38; 480/70 R 38 145 A8; 5 800 // W16LX38; 540/65 R 38
147 A8; 6 150 W16LX38; 460/85 R 38 148 A8; 6 300 // W16LX38; 520/70 R
38 150 A8; 6 700 DALŠÍ KOLA A PNEUMATIKY JSOU UVEDENY V NÁVODU K
OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY KOL NESPLŇUJÍ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ACP272318
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.